Sponzoři

Vážení sportovní přátelé, 

zvažovali jste někdy podporu Bohunického fotbalu, a zároveň by jste chtěli aby vaše firma byla více vidět? Fungování tělovýchovných jednot a občanských sdružení je v dnešní době dosti složité, a proto je každá finanční pomoc od sponzorů a partnerů dalším velmi vítaným finančním zdrojem, který bude použit pro udržování a rozvíjení našeho areálu, ale především pro práci s mládeží, která je pro nás tou nejdůležitější součástí naší činnosti.

Na druhou stranu jsme schopni zařídit prezentaci Vaší společnosti jak na našich nových webových stránkách, našich sociálních sítích a prostřednictvím sportu v různých místech Jihomoravského kraje. 

Dovolte nám nejprve ve stručnosti představit náš fotbalový oddíl. Fotbalový oddíl TJ Tatranu Bohunice byl založen v roce 1929, a má tak dlouholetou fotbalovou tradici. V novodobé éře patří náš tým dlouhodobě ke špičce Jihomoravského fotbalu, v součastnosti A-mužstvo hraje Moravskoslezskou divizi D, tj. 4. nejvyšší fotbalovou soutěž, ve kterém jsou mimo jiné našimi soupeři týmy Jižní Moravy a Vysočiny, například: START Brno, Žďár nad Sázavou, Břeclav, Lanžhot, Velká Bíteš, či FC Vysočina Jihlava. Naše fotbalová základna činí přes 180 členů od těch nejmenších dětí, přes žáky, dorostence až po muže, ve kterých hrají bývalí prvoligový hráči.

Od roku 2021 náš fotbalový klub TJ Tatran Bohunice začal psát novodobou historii klubu, kdy se postupně stali součástí našeho klubu bývalý profesionální fotbalisté jako je Luboš Kalouda (současný obchodní a marketingový ředitel), František Schneider (sportovní ředitel), Zdeněk Partyš (trenér A týmu), Martin Sus (šéftrenér dorostu) a právě díky těmto bývalým profesionálním fotbalistům a dalším nově osloveným trenérům k mládeži, našemu panu předsedovi Němcovi a společné práci se nám podařilo náš klub posunout obrovsky kupředu.

Oslovilo to více jak 30 obchodních partnerů, kteří nám pomáhají finančně a společně s námi budují a snaží se posouvat náš fotbalový klub TJ Tatran Bohunice výš a výš.

Našim sponzorům můžeme nabídnout: 

  • zviditelnění na akcích pořádaných naším klubem 
  • umístění reklamy na našem hřišti, staré či nové hale
  • zviditelnění na webových stránkách klubu či Facebookových, Instagramových stránkách
  • umístění reklamy na dresech popř. vycházkových soupravách

 

V případě zájmu a nebo jakéhokoliv dotazu prosím kontaktujte předsedu fotbalového oddílu, p. Luboše Kaloudu na telefon 547213396, email nemec52@seznam.cz.

 

Věříme, že se společně zasloužíme o další rozvoj našeho fotbalového klubu.

Těšíme se na případnou spolupráci a touto cestou bychom Vás také chtěli pozvat na zápasy našich mužstev. 

 

Vedení TJ Tatranu Bohunice

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.