background

Přípravky

background

U11

picture
# Datum Čas Zápas Výsledek
11 Ne  10.4.2022 9:00 Zbrojovka - Bohunice 6:3
13 Ne 24.4.2022 10:00 Bohunice - Sparta Brno "A" 5:6
14 So 14.5.2022 14:00 Líšeň U11 - Bohunice 2:4
15 Ne 8.5.2022 10:00 Bohunice - Svratka Brno 3:7
16 13.5.2022 16:30 Bystrc - Bohunice 2:14
17 Ne 22.5.2022 10:00 Bohunice - START Brno -:-
18 27.5.2022 17:30 Sparta Brno "B" - Bohunice -:-
12 3.6.2022 16:30 Medlánky - Bohunice -:-
10 10.6.2022 16:30 Kohoutovice - Bohunice -:-

Trenéři

Fikes Jan Fikes Jan
Petrík Denis Petrík Denis
Samek Lukáš Samek Lukáš
Zdražil Tomáš Zdražil Tomáš
Smejkalová Jana Smejkalová Jana

Hráči

Prchal Adam Prchal Adam
Cabejšek Petr Cabejšek Petr
Čipera Michal Čipera Michal
Kejík Adam Kejík Adam
Kočiš Roman Kočiš Roman
Kozák Matěj Kozák Matěj
Nguyen Duc Anh Nguyen Duc Anh
Pantuček Tobiáš Pantuček Tobiáš
Pavlík Alfred Pavlík Alfred
Pospíšil Martin Pospíšil Martin
Prokop Tobiáš Prokop Tobiáš
Takáč Tomáš Takáč Tomáš
Žličař Dominic Žličař Dominic
Urubek Max Urubek Max
Vaněk Šimon Vaněk Šimon
Veverka Filip Veverka Filip
Dobrovolný Štěpán Dobrovolný Štěpán
Nekovář Samuel Nekovář Samuel
Nevlud Matyáš Nevlud Matyáš
background

U10

picture
# Datum Čas Zápas Výsledek
11 Ne  10.4.2022 17:00 Bohunice - Slovan Brno 26:1
13 Ne 24.4.2022 11:30 Bohunice - Soběšice 23:5
14 Út 10.5.2022 17:00 Líšeň U10 "A" - Bohunice 3:5
15 Ne 8.5.2022 11:30 Bohunice - Svratka Brno "B" 8:12
16 13.5.2022 16:30 Bystrc "B" - Bohunice 4:9
17 Ne 22.5.2022 11:30 Bohunice - ČAFC -:-
18 27.5.2022 16:15 Sparta Brno "C" - Bohunice -:-
12 Ne 5.6.2022 13:00 Řícmanice - Bohunice -:-
10 10.6.2022 17:15 Slatina - Bohunice -:-

Trenéři

Fikes Jan Fikes Jan
Chlup Daniel Chlup Daniel
Chaloupka Matěj Chaloupka Matěj
Smejkalová Jana Smejkalová Jana

Hráči

Fikes Filip Jan Fikes Filip Jan
Grym Aleš Grym Aleš
Hanák Matěj Hanák Matěj
Hečko Maxim Hečko Maxim
Janoušek David Janoušek David
Svoboda Vojtěch Svoboda Vojtěch
Navrátilová Julie Navrátilová Julie
Priedhorský Maxim Priedhorský Maxim
Zitterbart Jan Zitterbart Jan
Štolba Adam Štolba Adam
Pekárek Max Pekárek Max
Marenčák Tobiáš Marenčák Tobiáš
Ngoka Benedikt Christ Ngoka Benedikt Christ
Zicha Matěj Zicha Matěj
background

U9

picture

Trenéři

Fikes Jan Fikes Jan
Štromajer Petr Štromajer Petr
Jetmar Matěj Jetmar Matěj
Smejkalová Jana Smejkalová Jana

Hráči

Ruschka Daniel Ruschka Daniel
Griffin Jamie Griffin Jamie
Burian Lukáš Burian Lukáš
Rychnovský Erik Rychnovský Erik
Šimůnek Ondřej Šimůnek Ondřej
Flodr Jakub Flodr Jakub
Haspeklo Tobiáš Haspeklo Tobiáš
Kúkola Jakub Kúkola Jakub
Heryč Nicol Heryč Nicol
Havliš Miroslav Havliš Miroslav
Wiecek Bruno Wiecek Bruno
Matela Ondřej Matela Ondřej
Šmarda Štěpán Šmarda Štěpán
Dobrovolný Jan Dobrovolný Jan
Král Dominik Král Dominik
Hečko Nikolas Hečko Nikolas
Tichák Daniel Tichák Daniel
background

U8

picture

Trenéři

Fikes Jan Fikes Jan
Hanák Michal Hanák Michal
Lecointre Etienne Lecointre Etienne
Šenkyřík Ladislav Šenkyřík Ladislav
Smejkalová Jana Smejkalová Jana

Hráči

Marenčák Samuel Marenčák Samuel
Hoskovec David Hoskovec David
Galuška Zdeněk Galuška Zdeněk
Kopa Daniel Kopa Daniel
Fatrdla Vladan Fatrdla Vladan
Stejkora Radek Stejkora Radek
Souček Matěj Souček Matěj
Lecointre Alex Lecointre Alex
Beer Dominik Beer Dominik
Rybníkář Michal Rybníkář Michal
Novotný Marek Novotný Marek
Dofek Robin Dofek Robin
Juráňová Valentýna Juráňová Valentýna
Ješeta Jan Ješeta Jan
Ondráček Šimon Ondráček Šimon
Šuráň David Šuráň David
Vařílek Viktor Vařílek Viktor