Z Třince bez bodu

Poločas: 1:0          Rozhodčí: Slováček – Svoboda, Poláček         Počet diváků: 181

Střelci: 45.+2 Barkov        ŽK: Holík, Brak, Samiec – Kokorský, Pecuch, Suchý

Třinec: Adamuška – Bartůněk, Brak, Straňák, Omasta – Machuča, Maksić (32. Samiec) – Barkov (82. Brodziansky), Holík (71. Zinhasović), Clement – Dedič

Bohunice: Kunický – Trtek (73. Burčík), Bednář, Král, Kotoun – Němec, Kokorský, Krška (79. Suchý), Doubravský, Pecuch - Sehnal (65. Šmerda)

A-mužstvo v sobotu vyjelo, k loňskému účastníkovi 2. ligy Třinci. Ač jsme byli fotbalovějším týmem, tak na body nám to nestačilo. Domácí měli v prvním poločase pouze jednu šanci, a to v nastavení první půle z centru vstřelil gól Barkov. V druhé půli jsme to více otevřeli a zjednodušili, ale k vyložené šanci natož střeleckému zakončení na bránu jsme se nedostali. Příští týden musíme zabojovat proti Frýdlantu.