Výsledky z posledních přípravných zápasů

A-MUŽSTVO

A-mužstvo v sobotu sehrálo generálku na jaro proti FC PBS Velká Bítěš. V prvním poločas jsme byli lepším mužstvem, ale nevyvarovali jsme se jedné chyby, a tak po 45. minutách to bylo 1:1, když se prosadil Nikolas Burčík. Ve druhem poločase jsme polevili, ale i tak jsme dokázali vstřelit branku, a to konkrétně Tomáš Fila, a tak zápas skončil 2:2. Máme za sebou provedenou zimní přípravu a kromě Startu Brno, jsme byli lepší než zbylé divizní mančafty. Pevně věříme, že naši zimní přípravu zužitkujeme příští týden proti Líšni “B”.

Sestava: Kunický - Kotoun (Musil), Král, Sus, Chlup - Martínek (Ševela), Lacko (Bednář), Fila, Krejčíř, Burdov - Burčík

DOROST

Dorost o víkendu sehrál přátelský zápas s Rajhradem, který skončil remízou 4:4 (1:1).

Jak zápas viděl trenér dorostu Martin Sus?
Od začátku jsme byli lepší tým, bohužel po jediné akci soupeře nás soupeř potrestal. Zlepšení vidím v rozehrávce od brankáře, kde jsme několikrát byli schopni konstruktivně založit útok. Čekám ještě více důrazu v osobních soubojích a vyvarovaní se laciných ztrát. Do 70 minuty jsme hráli lépe než soupeř, bohužel jsme neproměnili jasné šance a za stavu 4:2 jsme nepohlídali dvě standardní situace. Před každým zápasem upozorňuji kluky, co je to osobní bránění, bohužel kluci ještě nepochopili, že musí mít zodpovědnost vůči týmu. Po zápase jsme tedy ještě doběhali na připomenutí, že pravidla, které jsme si nastavili se budou dodržovat.

STARŠÍ ŽÁCI

O víkendu se představili i naši starší žáci a to v Rosicích. Zápas jim bohužel nevyšel a prohráli 5:3.

Slovy trenéra st. žáků Marka Střeštíka:
Kluci odehráli utkání proti velice kvalitnímu soupeři z vyšší soutěže. Naše hra nebyla ideální i skrz velkou marodku. Naopak zase aspoň dostali šanci hráči,kteří nastupují méně. Hlavně defenzivní činnost celého týmu byla velice slabá. Po zisku míče v obranné fázi nás brzdila nepřesnost rozehrávky, díky které neměli naši krajní útočníci dostatek míčů a nemohli sme využít jejich předností. A tím nemohli hrát hru,která nás zdobila předešlá utkání. Jediné pozitivum v dnešním utkání vidím ve velice slušné produktivitě. Čeká nás ještě hodně práce,než nám začne soutěž.