Víkendové generálky žáků na soutěž

St. žáci: FC Kuřim vs TJ Tatran Bohunice 3:4.
 
Slovy trenéra Marka Střeštíka:
Zápas bych rozdělil na dvě části. V té první jsme hráli velice špatně. Dostali jsme laciné góly a naše hra byla nepřesná. Opět jsme nevyužívali naše rychlá křídla. Stejně jako v Rosicích. Všude jsme byli pozdě a proto nám nevycházel presink. O půli jsme si něco řekli a šlo vidět, že si to kluci vzali k srdci. Najednou jsme byli všude včas. Presink a represink zvládali kluci na jedničku. Proto jsme si vypracovali spoustu šancí a kdyby jsme byli přesnější, tak by výsledek vypadal úplně jinak. Těší mě hlavně kondice týmu, které se hodně věnujeme a kluci pochopili, jak důležitá pro naši hru je. Chtěl bych poděkovat Kuřimi za skvělou prověrku a teď už se těšíme na první jarní utkání. A doufám, že se nám co nejdřív vrátí zranění hráči.
 
Ml. žáci: TJ Tatran Bohunice vs. FC Kuřim. 4:4
 
Slovy trenéra Marka Střeštíka:
S hrou našeho týmu nejsem vůbec spokojený. V celé přípravě jsme odváděli výborné výkony. Ale tenhle zápas jsem neviděl skoro nic z toho kombinačního a rychlého fotbalu, který chceme hrát a před prázdninami jsme ještě hráli.
Po týdnu prázdnin totiž kluci asi zapomněli hodně věcí, které po nich chceme. Teď máme týden na to, aby si vzpomněli. Hráli jsme proti velice šikovným klukům. A děkuji trenérům Kuřimi za kvalitní prověrku před soutěží.