Velikonoční výhra s Bystřicí

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Landsman - Faveš, Burgr     Počet diváků: 120

Střelci: 57. David Bednář, 59. Radim, Ševčík, 86. Radim Ševčík, 90. Nikolas Burčík

Bohunice: Kunický - Kotoun, Král, Krejčí, Martinek (70. Stambolidis) - Pavlíček, Řeřucha (82. Koreň), Šmerda, Bednář (82. Kokorský), Petřík (21. Ševčík) - Burčík

Bystřice: Petr - Toman, Svoboda, Matocha (70. Vařejka), Blaha, Vařejka, Prášil, Malý, Buršík, Pačovský (70. Chudoba), Chloupek (89. Hofmann)

A-mužstvo si na Velký pátek připsalo další vítězství a 3 body do tabulky. Přes lehce neurovnaný první poločas, kdy jsme si tvořili gólové šance, které jsme neproměňovali, a Bystřice naopak hrozila z našich chyb v rozehrávce. Druhý poločas byl však o něčem úplně jiném. Vstoupili jsme do něho aktivně a kombinovali na soupeřově půlce. První gól vstřelil Bednář z pokutového kopu, což nás nakoplo. Druhý gól přidal Ševčík, který si míč sám dobrým presinkem vybojoval. Na 3:0 zvyšoval opět Ševčík, když dostal krásný výkop do běhu od brankáře Kunického. Střelecky vydařený druhý poločas uzavřel Burčík, který doklepával míč do sítě po výborné individuální akci Ševčíka. Příští týden nás čeká velice těžké derby se Startem Brno, a to opět v pátek od 17:00!