V zápase o třetí místo jsme porazili Tasovice

Poločas: 3:1          Rozhodčí: Jílková - Nejezchleb, Machorek     Počet diváků: 78

Střelci: 3., 67. Ševčík Radim, 18. Pavlíček Martin, 39. Šmerda Dominik - 9. Lapeš Pavel

Bohunice: Kunický - Král, Krejčí, Řeřucha - Pavlíček, Koreň, Šmerda (74. Stambolidis), Kokorský, Martinek (74. Stambolidis), Ševčík, (68. Burčík) - Bednář

Tasovice: Koukal (64. Hřebabecký) - Hrazdílek, Lapeš, Švejkar (64. Tichý), Moravec, Garčic, Vašina (64. Horáček), Pacula (64. Pazdera), Daniel (74. Tichý), Blahoudek, Švarc

A-mužstvo v sobotu předvedlo nejlepší výkon sezóny a po zásluze si připisuje vítězství 4:1 (3:1). Přímý souboj o třetí příčky v divizi jasně vyzněl pro naše barvy. Zápas přinesl zajímavý úvod. Hned ve 3. minutě Hrazdílek trestuhodně chyboval a míč uklidil do brány po Šmerdově přihrávce Ševčík.V 9. minutě bylo však srovnáno, kdy hostující kapitán Švarc vrátil takřka ztracený míč akrobaticky před bránu, kde jej pohotově poslal do sítě kanonýr Lapeš. V 18. minutě Šmerda dostal na levém kraji prostor a přesnou přihrávkou našel na penaltě volného Pavlíčka, který neomylně k tyči skóroval Do přestávky jsme přidali ještě jednu branku, když ve 38. minutě hosté ztratili po autovém vhazování míč, který sebral Šmerda a přesnou ránou k tyči z velkého vápna zvýšil na 3:1. V 67. minutě se po rychlé akci středem hřiště dostal do brejku Ševčík, který obešel gólmana Koukala a do prázdné brány upravil výsledek na 4:1. František Schneider pro Brněnský deník: „Byl to náš nejlepší jarní výkon s příkladnou rychlou přechodovou fází. Vrátili jsme soupeři podzimní porážku a nebojíme se ani dvou následujících utkání ve Staré Říši a Břeclavi." Příští neděli vyjíždíme do Staré Říše.