Ukončení spolupráce s generálním partnerem

Ke konci roku 2021 náš klub TJ Tatran Bohunice bohužel ukončil roční spolupráci s generálním partnerem našeho klubu, společností Jet Investment. Klub TJ Tatran Bohunice splnil veškeré body této roční spolupráce, která byla zaměřena pouze na podporu rozvoje naší mládeže a udělal tak maximum pro prodloužení této spolupráce. Bohužel se ale pro prodloužení spolupráce vyskytly rozdílné názory našeho klubu a společnosti Jet Investment a hlavně podmínky ze strany společnosti Jet Investment, které náš klub nemohl akceptovat, aby si zachoval správnou a nastavenou filozofii v rámci rozvoje naší mládeže.

Proto se náš klub TJ Tatran Bohunice a společnost Jet Investment nedomluvili na prodloužení této spolupráce pro letošní rok 2022 a klub hledá nového generálního partnera.