U11 má za sebou víkend plný zápasů

V sobotu naši kluci vyjeli do Nového Bydžova na další díl Minirepubliky, kde nás opět čekala konfrontace s velmi kvalitními týmy z celé republiky. Naši kluci po celý turnaj předváděli skvělé výkony a z turnaje jsme si odvezli velmi slušnou bilanci 3 výhry, 1 remíza a 1 prohra a celkové 2. místo. Důležitější je však herní projev a individuální výkony všech hráčů, které byly na skvělé úrovni a máme z nich obrovskou radost. Kluci se po celý turnaj prezentovali skvělou kombinační hrou plnou individuálních průniků, kvalitní kombinace a co je důležité a na čem neustále pracujeme byl pohyb bez míče, který nám po celý turnaj konečně nechyběl. Jediné, co nás stále trápí je koncovka, která nás stála ještě kvalitnější výsledky. Kluci však za celý turnaj zaslouží obrovskou pochvalu.

 

MINIREPUBLIKA v Novém Bydžově

Tatran Bohunice 2:0 SK Spartak Kolín 
Góly: Čipera, Pavlík

Tatran Bohunice 1:0 MFK Vítkovice 
Góly: Pavlík

Tatran Bohunice 2:2 FC Slavia Hradec Králové U13
Góly: 2x Pavlík

Tatran Bohunice 4:2 FK Baník Sokolov
Góly: 2x Kočiš, Čipera, Vaněk

Tatran Bohunice 0:3 Cidlina Nový Bydžov

 

 
V neděli nás v rámci soutěže čekala nejprve Sparta Brno. Pro naše kluky byl tento zápas návrat k systému 5+1, který jsme několik měsíců nehráli a bylo to velmi znát. Než jsme se stačili probudit, prohrávali jsme o 3 branky a soupeř nás jednoznačně přehrával díky své agresivitě a výbornému pohybu. Po 1. čtvrtině, kdy jsme si museli pár věcí vyříkat, šel náš výkon postupně nahoru, kluci srovnali hru a jednalo se o vyrovnaný zápas, který byl však více bojovný, než fotbalový. Bohužel i vinou špatného začátku hráli naši kluci celý zápas zbytečně nervózně. Oproti předchozím zápasům nám chyběl lepší pohyb a zejména odvaha při hře 1v1. Ocenit však musím kluky za bojovnost, která nám určitě od 2. čtvrtiny nechyběla. I přes to, že nebyl z naší strany zápas ideální, bylo zde i mnoho pozitiv a můžeme si z něj odnést další zkušeností a motivaci ke zlepšování.

Tatran Bohunice "A" - Sparta Brno "A" 5:6 (4:4)
Góly - 2x Kozák, 2x Veverka, Pavlík

 
Druhý zápas odehráli v neděli kluci proti bojovnému týmu Soběšic. V 1. čtvrtině nás potkalo něco podobného jako proti Spartě jen s tím rozdílem, že jsme se přizpůsobili hře soupeře, nevyužívali šířku hřiště, naší individuální převahy a herní projev vypadal žalostně. Po přestávkové rozpravě šel však výkon nahoru a musím říci, že od druhé poloviny zápasu se mi herní projev moc líbil, dokázali jsme vstřelit mnoho krásných branek a zápas si užili.

Tatran Bohunice "B" - FC Soběšice 23:5 (10:2)
Góly - 7x Kuzma, 4x Věžník, 3x Veverka, 2x Takáč, 2x Pospíšil, Pavlík, Čipera, Cabejšek, Prokop, Pantuček
 
 

7 zápasů má za sebou kategorie U11 v rámci Minirepubliky v Novém Bydžově a soutěžních utkání.