Týmový výkon = 3 body z líšně

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Kučera - Pátek, Špaček            Počet diváků: 120

Střelci: 51. Lacko Ivan            ČK: 32. Chlup Daniel (Bohunice)

        

SK Líšeň "B": Rychetský - Rudyk, Červík, Dostálek, Minárčik, Horký, Bohuslav, Chládek (57. Bílek), Daněk, Sidibe Salif, Špička (85. Luskač) 

Bohunice: Kunický - Kotoun, Sus, Král, Chlup - Krejčíř, Fila , Lacko (88. Burdov), Martinek (75. Ševčík), Petřík, Ševčík - Burčík (85. Ullmann)

 

V první jarním kole jsme zavítali k velice těžkému soupeři na úvod, Líšni "B". TÝMOVÝ VÝKON byl klíčem k úspěchu v zápase, ve kterém jsme od 32. minuty hráli v oslabení. Zápas byl tvrdý, bojovný a se spoustou nepřesných kombinací, typické pro malé hřiště s umělým povrchem. Naši hráči, i přesto že byli v oslabení, byli lepší mužstvem a dokázali si vytvořit několik gólových příležitostí. Vyzdvihnout můžeme výkon brankáře Dominika Kunického, který nejprve v první půli zlikvidovat střelu z vápna, a hlavně za vychytanou penaltu v 82. minutě. Utkání rozhodl z volného přímého kopu Ivan Lacko, který míč zakroutil do levého horního rohu domácí branky. Důležité 3 body z prvního jarního zápasu jsme si odvezli domů, ale je zapotřební je potvrdit v sobotu v prvním domácím zápase proti Mutěnicím.

clubs

SK Líšeň "B"

0

clubs

TJ Tatran Bohunice

1

Úvodní zápas jara proti Líšní "B" rozhodl náš týmový výkon, když jsme skoro 60 minut hráli o jednoho hráče v poli méně.

statistiky

5 střely celkem 10
2 střely na bránu 5
15 fouly 11
2 rohy 6
2 ofsajdy 1
1 žluté karty 5
0 červené karty 1

Sestřih

Rozhovor se Zdeňkem Partyšem

Rozhovor s Dominikem Kunickým