Remíza v zápasu jara

Poločas: 1:1          Rozhodčí: Šenkýř - Chabiča, Brezáni         Počet diváků: 500

Střelci: 23. Koreň Denis - 11. Burčík Nikolas

        

Kuřim: Lošťák - Halouzka, Pitel, Šťastný, Pospíšil, Koreň, Svoboda, Motyčka, Vlček, Bárta, Obůrka (80. Cebák)

Bohunice: Kunický - Kotoun, Sus, Král, Chlup - Krejčíř, Fila, Petřík, Bednář, Ševčík (71. Martínek) - Burčík (74. Ullmann)

 

Remíza v souboji o první místo v tabulce s FC Kuřim! Do zápasu, jež sledovalo 500 diváků, vstoupili lépe domací, když si vytvořili první velkou šanci utkání, která však skončila nad bránou. Výbornou odpověď měli naši borci, když se po krásné akci prosadil Nikolas Burčik. Bohužel jsme se z vedení neradovali dlouho, když za domácí srovnal Koreň. Bylo vidět, že oba týmy se vrátili k předzápasové taktice a hra se trošku zklidnila a všichni si byli vědomi, o co se hraje. Do konce zápasu byly k vidění 2 větší šance na každé straně, které skončili bez branek. Nezaujatý divák by mohl říct, že to byla zasloužená remíza. Remíza však pro oba týmy nic neřeší v souboji o prvenství v krajském přeboru, maximálně, že oba týmy odskočili třetím Boskovicím o bod, které prohrály s Líšní. Výhodou pro naše borce je příznivější los, které čeká 6 zápasu v Brně, 4 z nich doma, oproti Kuřimi, kterou čeká v nejbližších kolech Rousínov, Líšeň “B” či Boskovice, Krajský přebor tak bude mít zápletku do posledních kol. Zápas se hrál i v rámci krajského poháru, ve kterém po penaltách (4:2) postupuje Kuřim.

clubs

FC Kuřim

1

clubs

TJ Tatran Bohunice

1

Rekord v návštěvnosti vytvořilo v Kuřimi pět stovek diváků, kteří přihlíželi střetnutí dvou nejlepších mužstev krajského přeboru.

statistiky

10 střely celkem 9
6 střely na bránu 5
20 fouly 17
2 rohy 2
0 ofsajdy 0
2 žluté karty 1
0 červené karty 0

Sestřih