Remíza se Žďárem

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Budovič - Mayer, Machorek       Počet diváků: 130

ŽK: Burčík, Ševčík - Zažímal

Bohunice: Kunický - Martinek, Král, Krejčí, Pavlíček - Řeřucha, Kokorský, Rolinek (67. Bednář), Ševčík, Stambolidis (78. Petřík) - Burčík

Ždár n. Sázavou: Jícha - Novotný, Trojánek, Vokoun, Vitásek, Zažímal, Šerý (90. Bureš), Henzl (74. Pelikán), Starý, Sodomka, Severa

V sobotu jsme přivítali Žďár nad Sázavou a zápas se dá popsat jako zápas dvou různých poločasů. První poločas nebyl z naší strany ideální, takový vlažný. Prohrávali jsme osobní souboje, nedostupovali jsme hráče a chyběla nám myšlenka dopředu. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Dominovali jsme na míči, vytvářeli si tlak a šance. Zradila nás však koncovka ve třech tutových šancích.Příští týden nás netradičně v neděli čeká cesta do Speřic.

Trenér Zdeněk Partyš pro brněnský deník: „Hosté byli i důraznější a my jsme prostě neexistovali,“ hlesl o výkonu svých svěřenců v první půli trenér Zdeněk Partyš. Za jediný klad zápasu považuji výkon v naší obranné fázi. Ve druhé půli jsme si dokázali vypracovat několik slibných šancí, koncovku jsme však měli žalostnou. Úspěšnou bilanci našich venkovních zápasů se pokusíme udržet v nastávajícím kole, kdy hrajeme na hřišti nováčka divize ve Speřicích."