Remíza s juniorkou Vysočiny

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Ehrenberger - Brázdil, Vařacha        Počet diváků: 200

Střelci: 81. Burčík Nikolas - 90.+2 Christodoulou Irodotos

Bohunice: Kunický - Kotoun, Král, Krejčí, Řeřucha - Pavlíček, Kokorský (67. Rolinek), Lacko (86. Křejčíř), Kopáč (46. Ševčík), Bednář - Burčík (93. Martinek)

Lanžhot: Leška - Christodoulou, Mikuša, Miška (85. Staněk), Fila, Lokvenc (60. Trojan), Jiřík, Bulička (69. Pekárek), Savi, Jiroušek (69. Wiederlechner), Procházka

Velice těžko se hodnotí zápas, když ještě 30 vteřin před koncem zápasu jsme sahali po vítězství. Do Bohunice přijela juniorka FC Vysočiny Jihlavy, tedy mladé a houževnaté mužstvo. První poločas byl vyrovnaný a zmínku stojí naše gólová šance Kokorského, který bohužel neumístil svoji hlavičku sám před hostujícím brankářem mezi tři tyče. Ve druhé poločase jsme byli lepším mužstvem, kontrolovali jsme hru a vytvářeli šance primárně ze stran. O branku se postaral po rohovém kopu Bednáře, Nikolas Burčík, a my jsme tak šli 10 minut před koncem do vedení. Hosté vrhli všechny své síly do útoku a z poslední akce zápasu po nákopu do vápna a závaru překonali Kunického. Smolný závěr zápasu však nemůže zastínit náš povedený výkon z celého jeho průběhu, za který si naši hráči zaslouží pochvalu. Teď máme po náročném týdnu čas na odpočinek, a o víkendu zavítáme do Bystřice, kde budeme chtít urvat všechny 3 body.