Radim Ševčík rozhodl duel s Mor. Krumlovem

Poločas: 1:0          Rozhodčí: Holík - Paulík, Mrkvica            Počet diváků: 100

Střelci: 9. Ševčík Radim

Bohunice: Kunický - Krejčíř, Sus, Král - Fila, Lacko, Střeštík (80. Manuel), Petřík (80. Kotoun), Ševčík (77. Pavlíček) - Burčík (66. Chlup), Ullmann

Moravský Krumlov: Bogner - Pospíšil, Škárka, Machotka, Pospíšil, Kocanda (88. Stix), Kůra, Dvořáček (61. Procházka), Hladík, Dvořáček, Tuza

clubs

TJ Tatran Bohunice

1

clubs

FC Moravský Krumlov

0

V sobotním duelu jsme přivítali Moravský Krumlov. Vstup nám do zápasu vyšel výborně, když Radim Ševčík v 9. minutě vstřelil branku. Bohužel zbytek zápasu rozhodně nebyl dle našich představ a nebyli jsme schopní přidat druhou branku. Na druhou stranu jsme utkání zvládli s čistým kontem, a tak z prvního zápasu našeho anglického týdne bereme důležité 3 body. Už ve čtvrtek přivítáme Rousínov a v neděli Líšeň B, oba zápasy mají výkop na našem hřišti v 10:15!