První vítězství v MSFL

Poločas: 3:1          Rozhodčí: Cieslar - Dorotík, Terber          Počet diváků: 200

Střelci: 8., 25. Burčík Nikolas, 36., 67. Krška David - 43. Cverna Václav

Bohunice: Kunický - Krejčí, Král, Suchý, Bednář - Doubravský (72. Pecuch), Řeřucha, Kokorský (63. Koreň), Krška, Sehnal (88. Martinek) - Burčík (72. Trtek)

Hranice: Tomečka – Kuchař (46. Markovič), Cverna (72. Červenka), Beňa – Cagaš, Vymětalík (46. Pak) - Berčík (81. Vavřík), Grygar, Opatřil (72. Koláček) – Rolinc, Hapal

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a s chutí urvat první body. Na branku jsme nečekali dlouho, už v 8. minutě vstřelil první branku v MSFL Nikolas Burčík. První poločas byl plně v naší režii. Poctivě jsme v bloku bránili a čekali jsme na šance. Ta přišla v 25. minutě, kdy se znova prosadil Burčík. Do trojbrankového vedení nás poslal z přímého kopu, svým prvním gólem v bohunickém dresu, Krška. Hosté sice dokázali snížit na konci první půle, ale to bylo z jejich strany vše. Pojistku na 4:1 přidal Krška, a my tak mohli slavit naše první vítězství v MSFL. V příštím kole, a to v pátek 1.9.2023 od 17:30, sehrajeme zápas proti Blansku.

František Schneider pro Brněnský Deník Rovnost

„Před utkáním jsem hráče nutností výhry nijak nestresoval. Uklidňoval jsem je, aby si šli zahrát pěkný fotbal, užili si to a výsledek se pak dostaví. Kolektivním výkonem jsme obstáli, řada akcí ve slušně vedeném zápase s jedinou žlutou kartou musela diváky nadchnout. V týdnu se musíme dobře připravit na páteční zápas s jihomoravským rivalem z Blanska,“ plánoval Schneider.