První poločas s Morendou rozhodl

Poločas: 4:0          Rozhodčí: Rosa - Kunický, Dodák            Počet diváků: 150

Střelci: 4. Střeštík Marek, 10. Ševčík Radim, 18. Fila Tomáš, 37. Pavlíček Martin            ČK: 70. Sus

Bohunice: Kunický - Chlup (79. Kotoun), Sus, Král, Pavlíček (63. Ullmann) - Fila, Lacko, Krejčíř, Střeštík (63. Fiala), Petřík (79. Nguyen Thanh) - Ševčík

Moravská Slavia: Velan (45. Mikula) - Dědič, Dvořák, Kubík, Gruber - Ovsepjan, Síleš, Gerlinger (65. Papuga), Suchý, Jašek - Pešta (46. Harašta)

clubs

TJ Tatran Bohunice

4

clubs

SK Moravská Slavia

0

První poločas rozhodl celý zápas. 4 góly v prvním poločase byly rozhodující, když by se dalo říct, že na hřišti bylo jen naše mužstvo. Druhý poločas byl z naší strany vlažný, taková údržba. I když jsme další gól nevstřelili, tak jsme si v klidu pohlídali výsledek, a připsali si 3 body z brněnského derby.