První jarní vítězství proti STARTU

Poločas: 2:0          Rozhodčí: Dorušák - Habermann, Terber         Počet diváků: 650

Střelci: 8. Přerovský, 45. Němec, 80. Ulbrich      ŽK: 88. Suchý - 20. Hladký, 45. Savchuk, 60. Praks, 63. Šumbera, 83. Rogožan      ČK: 66. Jícha (START Brno)

Bohunice: Kunický - Tilkeridis, Bednář, Krejčí, Souček - Suchý, Vítek, Ulbrich, Němec (74. Šmerda), Doubravský (81. Ševčík), Přerovský

START: Jícha - Pus, Duda, Praks, Savchuk - Kaláb (67. Špelda), Papež, Šumbera, Strnad - Zikl (37. Vantuch), Hladký (74. Rogožan)

V brněnském derby zaslouženě porážíme rivala z Lesné, START Brno. Základy úspěchu jsme položili už v 8. minutě, kdy se konkrétně po pravé straně se uvolnil Souček a krásným nadýchaným centrem našel Přerovského, který vsítil svůj premiérový gól v Bohunickém dresu. Zbytek prvního poločasu byl vyrovnaný, my jsme pilně plnili taktické pokyny a hosty jsme do ničeho nepouštěli. Zásadní pro vývoj utkání byl náš druhý gól do šatny, kdy se parádně trefil z dálky Němec. Vedení nám dodalo klid na kopačky a druhou půli jsme hosty přehrávali, kteří vývoj zápasu postupně přestali zvládat a možná můžou být rádi, že zápas dohráli v 10, a to když červenou kartu viděl hostující brankář Jícha, když chytl míč mimo pokutové území. Zbytkem zápasu jsme se snad porpvé ve 3. lize bavili, kontrolovali hru a tvořili si šance. Z našich šancí jsme však využili pouze jednu, kdy se trefil dalším krásným gólem Ulbrich, a my tak můžeme slavit důležité vítězství a nesmírně cenné tři body do tabulky. V příštím kole, a to v pátek 22.3.2024, změříme síly proti Zlínsku.

Daniel Přerovský se dostal do sestavy kola, hlasování >ZDE<

Trenér František Schneider pro Brněnský deník Rovnost

Připravovali jsme se pečlivě. Kluci měli sestříhaná videa, hledali jsme cesty, jak se do soupeře dostat. To, co jsme si řekli na tréninku, jsme plnili a fungovalo to. Kluci si branky zasloužili. Do koncovky se dostávali, měli spoustu zakončení a byla jen otázka času, kdy nám to tam padne. Všechny tři góly byly nádherné, na to chodí lidi, to chtějí vidět,“ usmíval se bohunický lodivod.