První domácí zápas a výhra jara

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Kříž - Holík, Chabiča            Počet diváků: 150

Střelci: 65. Burčík Nikolas, 76. Ševčík Radim

Bohunice: Kunický - Kotoun, Sus, Král, Krejčíř - Fila (62. Ševčík), Lacko (79. Musil), Martinek (72. Burdov), Petřík, Bednář - Burčík

Mutěnice: Leznar - Chludil (41. Hoch), Čepil, Schuller, Weigl, Kupčík, Košťuřík, Lamáček, Petrucha (56. Mokruša), Svoboda (77. Holešínský)

Zápas byl velice atraktivní, co se šancí týče, kdy jsme si jich dokázali vytvořit hned několik, a to tutových, ale hosté z FK Mutěnice dokázali odolávat našemu tlaku, a to zejména díky výborně chytajícímu brankáři. Naši hráči předvedli velice trpělivý výkon, za což byli odměněni vstřelenou brankou v 65. minutě, kdy se prosadil Nikolas Burčík. Pojistku na naše vítězství přidal o deset minut později Radim Ševčík. Už teď vyhlížíme naše další utkání, kdy příští sobotu zavítáme do Ratíškovic.

clubs

TJ Tatran Bohunice

2

clubs

FK Mutěnice

0

Další krůček za naším cílem splněn, když jsme v prvním domácí zápase na jaře porazili FK Mutěnice.