Prohra v Tasovicích

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Mayer - Budovič, Vařacha       Počet diváků: 250

Střelci: 73. Vašina Jiří (TAS)       ČK: 77. Ševčík Radim (BOH)

        

Tasovice: Koukal - Hrazdílek, Lapeš (65. Dítě), Horáček, Švejkar (86. Fajkus), Moravec, Gargič, Odehnal, Vašina, Blahoudek, Švarc

Bohunice: Kunický - Martinek, Král, Krejčí (46. Kokorský), Kotoun - Řeřucha (57. Rolinek), Bednář, Rolinek (84. Vlach), Zeman (60. Burčík), Ševčík - Pavlíček (79. Stambolidis)

 

A-mužstvo v neděli sehrálo své 10. kolo v divizi na půdě Tasovic, a nebyl to zrovna povedený zápas pro naše borce. I když do úvodu utkání vstoupili naši hráči lépe a dokázali si vytvořit hned několik střel na bránu, Bohužel se do prostu mezi tři tyče vešla pouze jediná, kterou domácí brankář vytáhl na roh. Domácí následně převzali otěže zápasu a vytvořili si 3 velké gólové šance. Nám se nedařilo držet míč na soupeřově půlce a často zbytečnými ztrátami jsme domácím nabízeli brejkové situace. Soustavnější tlak se nám podařilo vytvořit na začátku druhého poločasu, jež však zmrazil gól domácích. V rozmezí dvou minut po druhé žluté kartě viděl kartu červenou Radim Ševčík, a my jsme tak dohrávali o 10. Naše vítězná série je tak u konce, ale ztrátu bodů se pokusíme vynahradit už v sobotu proti Staré říši. 

clubs

TJ Sokol Tasovice

1

clubs

TJ Tatran Bohunice

0

Vítězná venkovní série A-mužstva je u konce, když podlehlo Tasovicím. 

statistiky

9 střely celkem 9
4 střely na bránu 3
19 fouly 26
8 rohy 8
3 ofsajdy 1
4 žluté karty 6
0 červené karty 1

Sestřih