Prohra v přípravě s Blanskem

A-mužstvo absolvovalo další přípravné utkání proti Blansku. Po velice povedeném prvním poločase, který jsme sice prohráli 1:0, tak ale splňoval velmi vysoké nároky. Absolutně jsme však nezvládli vstup do druhé půle, kdy jsme během 10 minut dostali 4 branky. Poté jsme se zvedli, což podpořil krásnou brankou Nikolas Burčík, k němu se přidali i Vlach a Šmerda, domácí avšak přidali ke konci dvě branky. Ze zápasu si odnášíme jak dobré tak i špatné věci, na kterých zapracujeme

Poločas: 1:0        Rozhodčí: Machorek – Ježek, Korčák.
Branky: 15. Williams, 51. (pen.), 55. a 56. Kapur, 53. Šedivý, 80. a 90. Šíp - 66. Burčík, 73. Šmerda, 78. Vlach

Blansko: Nešetřil (46. Kubica) - Feik, Černý, Porč - Holman, Spáčil - Thon, Šedivý, Smrčka, Williams - Kapur. Střídali: Rajčinec, Šíp, Pecuch, Chloupek.
Bohunice: Dang - Martinek, Král, Krejčí, Kotoun - Pavlíček, Kokorský, Koreň, Ševčík - Šmerda - Burčík. Střídali: Řeřucha, Tipoas, Vlach, Kopač, Strambolidis, Petřík.

pro Brněnský deník Rovnost

Smíšené pocity panovaly i u Bohunických. Přestože dlouho s domácím celkem drželi nejtěsnější ztrátu, nakonec vyfasovali sedmičku. „Sedm gólů je samozřejmě moc, minimálně čtyřem se dalo zabránit. Blansko má ale i hráče na hostování z druhé ligy, u nás někteří kluci teprve na podzim poprvé ochutnali divizi. Z kondiční a taktické stránky jsme to zvládli dobře, zásadní rozdíl byl v kvalitě po zisku míče, ztráceli jsme jednoduché přihrávky,“ tušil Schneider. Pro jeho svěřence šlo už o čtvrtý zimní test proti třetiligovému celku a znovu měl podobný scénář – směrem dopředu Bohunice dokáží být nebezpečné, dostávají ale až příliš branek. „Stoprocentně je to pro hráče i celý tým zkušenost a zajímavé měření sil. Kluky máme delší dobu pohromadě, jsou pracovití a šikovní. Proto máme i takové zápasy, abychom vše směřovali o úroveň výš,“ objasnil bohunický lodivod.

A-mužstvo absolvovalo další přípravné utkání proti Blansku. Po velice povedeném prvním poločase, který jsme sice.....