Prohra v derby se Startem Brno

Poločas: 1:0          Rozhodčí: Slabý – Svoboda, Kostelník         Počet diváků: 1 080

Střelci: Šumbera

        

START Brno: Chmiel – Sedlo, Szewieczek, Duda, Kaláb (66. Vantuch), Papež, Pařízek, Rogožan (20. Havlín), Šumbera, Matulka (79. Halcin), Zikl (79. Březina)

Bohunice: Kunický – Krejčí, Král, Suchý, Bednář, Koreň (79. Sehnal), Šmerda, Stambolidis (66. Souček), Krška (79. Kokorský), Ševčík, Burčík.

 

A-mužstvo v pátek před skvělou diváckou návštěvou 1 080 diváků podlehlo TJ Startu Brno 1:0. Zásadní pro vývoj celého utkání bylo prvních 20. minut, ve kterých domácí dominovali na hřišti a vytvořili si hned několik gólových šancí. Proměnili hned tu první, když se v 5. minutě Šumbera zmocnil odraženého míče na velkém vápně a propálil Kunického. Zbytek první půle se postupně vyrovnal. Druhý poločas jsme byli lepší už my, když jsme si vytvořili stálý tlak, ale ten jsme nebyli schopni přetavit ve výraznější šance. Ve středu přivítáme v rámci MOL Cup Kroměříž a pak v sobotu Zlínsko!

 

František Schneider pro Brněnský Deník Rovnost 

 „Je možné, že se kluci před takovou návštěvou trochu zalekli, oboustranně to podle mě nebyl pěkný fotbal. Šancí bylo dost, ale divák si nemohl užít nějakou pohlednou hru. Rozhodl jeden gól. Soupeř se na šance moc nenadřel, my jsme naše příležitosti nedali, málo jsme se tlačili do zakončení. Kluci nechali na hřišti všechno, ale kvalita tam úplně nebyla. Hráli jsme špatně, soupeř podle mě hůř, ale vyhrál. To je to nejhorší, co se může stát,“ hodnotil bohunický kouč František Schneider.

Celý článek zde.

clubs

TJ START Brno

1

clubs

TJ Tatran Bohunice

0

A-mužstvo před 1 000 diváky podlehlo Startu Brno

statistiky

11 střely celkem 8
5 střely na bránu 3
16 fouly 14
5 rohy 4
0 ofsajdy 1
5 žluté karty 1
0 červené karty 0

Sestřih