Prohra s Hlučínem na úvod jara

Poločas: 1:0          Rozhodčí: Lukašík - Mikeska, Jurajda         Počet diváků: 215

Střelci: 34. Buchvaldek       ŽK: 43. Praus - 13. Tilkeridis, 79. Ševčík

Třinec: Murin - Kobza, Praus, Stoklásek, Kolaska - Cabadaj (63. Ptáček), Kovala - Moučka, Mládek, Kania (77. Šindler) - Buchvaldek

Bohunice: Kunický, Krejčí, Tilkeridis (83. Řeřucha), Souček, Šmerda (75. Ševčík), Přerovský, Ulbrich (83. Bala), Němec, Doubravský, Bednář, Vítek (90. Koreň)

A-mužstvo v pátek v prvním jarním kole vyrazilo do Hlučína a bohužel se vrací bez bodu. První poločas byli domácí lepší, vytvořili si několik šancí, které dokázal brankář Kunický zneškodnil. Bohužel v 34. minutě už nestačil na tečovanou střelu Buchvaldka. Ve druhém poločase se role obrátili, my jsme domácí tlačili, ale tlak jsme v gólovou šanci nepřetavili. Za bojovnost a nasazení jsme si asi zasloužili víc. Rozhodně můžeme ze zápasu odcházet s hlavou nahoře a hlavně musíme na tento výkon navázat příští týden v prvním domácím zápase jara proti Startu Brno.

I přes kvalitní druhý poločas se vracíme z Hlučína bez bodu...