Prohra na úvod v MSFL

Poločas: 0:2          Rozhodčí: Řezníček - Vejtasa, Zapletal         Počet diváků: 420

Střelci: 0 - Kolaska, Tomšů, Ptáček

Bohunice: Kunický - Bednář M., Suchý, Krejčí - Řeřucha (75. Kokorský), Koreň, Šmerda, Doubravský (81. Stambolidis), Trtek (75. Souček) - Burčík (81. Sehnal), Ševčík

Hlučín: Murin - Kovala, Holzer, Tomšů (75. Wala), Praus, Kania, Smékal (64. Ptáček), Mládek (78. Levčík), Moučka (75. kobza), Kolasa, Buchvaldek

A-mužstvo v sobotu sehrálo svůj premiérový zápas ve 3. lize, a to proti druhému týmu uplynulého ročníku MSFL, Hlučínu. Hosté nám ukázali svoji kvalitu a dali nám lekci z produktivity, když dokázali využít naše chyby. Nadruhou stranu my jsme si dokázali, že můžeme hrát i s tak to kvalitním soupeřem.

Hosté z Hlučína se ujali poměrně brzkého vedení, když jsme si ve 12. minutě nepohlídali hráče u rohového kopu. V zápětí jsme mohli srovnat, když po faulu na Ševčíka ve vápně rozhodčí nařídil pokutový kop. Nabídnutou možnost penalty jsme však nevyužili, když Šmerda nastřelil bohužel jen břevno. Do konce prvního poločasu hosté přidali ještě jeden gól, když křižný balón přes vápno skončil přesně na hlavě nehlídaného Tomšů, který Kunického překonal. Druhý poločas byl vyrovnanější a i my jsme si dokázali vytvořit šance. Na konečných 0:3 upravili hosté po krásné kombinaci v 67. minutě. I přes tento krutý výsledek jsme ukázali, že můžeme hrát dobrý fotbal, a to i s aspirantem na postup.

Teď je potřeba se poučit z chyb a využít nabyté zkušenosti do nadcházejících zápasů. Už v úterý do Bohunic totiž přijede v rámci MOL Cupu druholigová Kroměříž!