Přivážíme body ze Zlínska

Poločas: 0:1          Rozhodčí: Proske – Grečmal, Zapletal         Počet diváků: 180

Střelci: 15. Vítek      ŽK: 89. Němec, 90. Kunický - 90.Pernatskyi

Zlínsko: Kalina – Krakovčík, Pernackyj, Dano, Jovanović, Slovák, Vychodil (59. Galus), Sami (72. O. Vintr), Weber, Kuběna, Russmann (86. Russmann)

Bohunice: Kunický - Tilkeridis (68. Kotoun), Bednář, Krejčí, Souček - Suchý, Vítek, Ulbrich, Šmerda, Doubravský - Němec (89. Vintr)

Ve Zlínsku jsme navázali na vítězství se Startem a proti třetímu týmu tabulky jsme předvedli odhodlaný a bojovný výkon, který nám přinesl body. Vydřená výhra 1:0 pro nás znamená, že jsme konečně opustili poslední příčku. Od začátku utkání jsme poctivě plnili taktické pokyny, za což jsme byli odměněni gólem, když Honza Vítek v 15. minutě prostřelil chuml před domácí brankou a jeho střela zapadla k levé tyči. Domácí začali s přibývajícím časem stupňovat tlak a závěr utkání jsme na hraně sebeobětování zvládli. I přes velké nervy v závěru bereme všechny body. Už v pátek, nás však čeká velmi důležitý duel, když zamíříme do Hranic, které jsou také ohrožené sestupem.

Michal Bednář se dostal do sestavy kola, hlasování >ZDE<

Tabulka po 20. kole MSFL

Pozn.: Pokud z 2. ligy sestoupí jeden moravskoslezský klub, stane se sestupovou také šestnáctá příčka MSFL. Pokud sestoupí dva kluby, sestoupí z MSFL do divize také patnáctý klub.