Přípravky v akci

Naši jedni z nejmladších kluci z U7 odehráli v sobotu turnaj na TCM, kde sehrály 5 zápasů v systému 3+0 na 4 branky. Hráči z U8 v sobotu pilně trénovali v hale a v neděli navíc odehráli turnaj v Líšni na zimní lize proti čtyřem soupeřům systémem 4+1. Hráči z U9 taktéž po sobotním tréninku na umělé trávě venku absolvovali nedělní turnaj v Tišnově proti domácím, Drásovu a Rosicím. Kluci odehráli cca 1.5 hodiny fotbalu.
U10 v sobotu sehrála přípravné utkání proti Obřanům 5+1 na umělé trávě v domácím prostředí. U11 měla program také velmi pestrý a ten začínal v sobotní odpoledne, kdy doma zorganizovala triangl se soupeři z Tišnova a U10 Zbrojovkou Brno. 
Dále jsme s našimi kategoriemi U10 a U11 navštívili jedinečné beachové centrum na koupališti Riviéra. Je to jeden z dalších kroků v tom, jak se snažíme pracovat na rozvoji s mládeží v našem klubu TJ Tatran Bohunice. Děti zde absolvovaly rychlostní, koordinační a vytrvalostní tréninkovou jednotku, která byla zakončená beachovým fotbalem. Děkujeme moc společnosti Starez Sport - Sportujeme v Brně, za vybudování tohoto jedinečného krytého beachoveho centra, kde můžeme celoročně s našimi dětmi pracovat i trochu jinak na jejich rozvoji a těšíme se již teď na naše další návštěvy.
Všechny kategorie si po víkendu odnesly velké množství fotbalových zkušeností, kdy pocítily jak chutná výhra i prohra. To je ale cesta. kterou si musí všichni projít.
 
 
  
 
 
  
 
 
 

O tomto víkendu rozhodně přípravky Tatranu nezahálely a tak je tu krátké shrnutí jejich programu včetně fotogalerie.