Posily a soupiska pro jarní část sezóny

Soupiska

Brankáři: Dominik Kunický, Kvído Formánek

Obrana: Marek Král, Michal Suchý, Adam Krejčí, Roman Bala, Michal Bednář, Radek Souček, Filip Kotoun, Nikolas Tilkeridis

Záloha: Ondřej Doubravský, Petr Němec, Tomáš Koreň, Daniel Řeřucha, Dominik Šmerda, Jan Vítek, Tomáš Ulbrich, Patrik Martinek, Nikolaos Tipoas, Janis Stambolidis

Útok: Daniel Přerovský, Radim Ševčík, Marek Vintr

Realizační tým: František Schneider (Trenér), Ivan Lacko (Asistent trenéra), Robert Dang (Trenér brankářů), Vlastimil Caska (Vedoucí mužstva), Jan Březina (Lékař / Zdravotník), Bedřich Zemánek (Masér)

 

Posily

Roman Bala - Roman přichází, jako posila do stoperských řad, a to konkrétně ze Zlínska. Pevně věříme, že Roman zužitkuje své zkušenosti, jak ze třetí ligy právě ze Zlínska a Uničov, tak i ze svého působení v druholigovém Prostějově má Roman, kde nasbíral přes dvacet startů.

Nikolas Tilkeridis - Levonohý obránce/záložník, který do Bohunic přestoupil z rodného Krnova (Divize F), Nikolas ale má třetiligové zkušenosti ze svých předchozích působení v Hranicích, Petřkovic, Rýmařova či HFK Olomouc.

Daniel Přerovský - Dan je naše posila do útočných řad a k nám přichází z nedalekých Rosic, kde působil poslední dvě a půl sezóny, ve kterých si připsal na konto 20 vstřelených branek.  Za svou kariéru prošel Zbrojovkou, ve které si připsal i prvoligové minuty a 1 gól, ale i Vyškovem a Blanskem.

Tomáš Ulbrich - Pětadvacetiletý záložník, který během své kariéry prošel Zbrojovkou, Slovanem Liberec, Pískem a Líšní, kde působil v posledních sezónách. Tomáš nám pomůže vyztužit naši přechodovou a útočnou fázi.

Marek Vintr - Marek Vintr je nová posila do útoku, jež působil ve Zbrojovce, Líšni, Vyškově a Zlínsku. V současnosti se Marek vrací do plného tréninkové tempa po operaci třísel a k týmu se připojí v nejbližších dnech.

Jan Vítek - Mladý dvacetiletý střední záložník, jenž je naše nejnovější posila, k nám přestupuje z Jihlavy. Přejeme Honzovi, aby mu první štace mimo Jihlavu přinesla plné herní vytížení a úspěchy v bohunickém dresu.