Porážka se Zlínskem

Poločas: 0:2          Rozhodčí: Dorušák - Ehrenberger, Machorek          Počet diváků: 330

Střelci: 0 - Krakovčík, Russmann, Gerža , Pernatskyi

Bohunice: Formánek - Souček (85. Koreň), Krejčí, Král, Kotun - Trtek (46. Bednář), Kokorský (46. Řeřucha), Krška, Doubravský (71. Martinek), Ševčík (40. Šmerda) - Sehnal

Zlínsko: Kalina - Mirvald, Tkadlec (75. Illjic), Krakovčík, Kiška, Gerža (71. Němec), Pernatskyi, Dano (71. Waclawik), Dziuba, Russmann (58. Rožek), Kašpárek (58. Chovan)

Ani ve třetím zápase nové sezóny jsme si nepřipsali body tabulky, v cestě nám stál tým Zlínska. Hosté potvrdili roli favorita a od začátku utkání zásluhou rychlosti, agresivity a účinné střelby dominovali.

Po velice těžkém losu na úvod sezóny nás v sobotu čeká jeden z klíčových zápasů podzimu, když k nám přijedou Hranice. Hranice měly podobně náročný los, když sice na úvod sezóny remizovaly se Zlínem "B" 2:2, pak ale prohrály s Hlučínem 1:3 a se Startem 1:2. V úterý je ještě čeká odložené kolo MOL Cupu proti Uničovu. Pěvně věříme, že v sobotu zlomíme neúspěšný start do sezóny a připíšeme si nejenom první vstřelený gól, ale i první body! Výkop utkání je v sobotu v 10:15.

František Schneider pro Brněnský Deník Rovnost

„Už v průběhu první půle jsme pochopili, že soupeř nás výrazně převyšuje, na každém postu měl lepší hráče. Měli jsme pouhé dvě šance, Doubravský a Radim Ševčík je zmařili zbrklostí. Kvalita soupeře, náš utavený výkon a zbytečné chyby vedly k našemu výprasku. Nezbývá, než se pokusit rehabilitovat v sobotu, kdy znovu doma hostíme Hranice,“ hlesl kouč Schneider.