Porážka na úvod jarní části divize

Poločas: 2:0          Rozhodčí: Labaš - Pospíšil, Matulík      Počet diváků: 320

Střelci: 11. Totka Marko, 45.+3 Balážik Peter (pen.), 58. Ravas Tomáš

        

Lanžhot: Žúrek – Šenk, Milota, Mikúšek, Pidruchnyi – Koprna (71. Malacka), Krč, Totka, Bogdalík (78. Kollár) – Balážik (88. Gaňa), Ravas (88. Jirava)

Bohunice: Kunický - Pavlíček, Král, Krejčí, Kotoun (74. Martinek) - Kopáč (69. Stambilidis), Kokorský (46. Řeřucha), Šmerda - Bednář, Ševčík (57.Petřík) - Burčík (74. Vlach)

 

A-mužstvo v úvodním kole zavítalo na půdu velice těžkého soupeře Lanžhotu. Zjednodušeně, zápas se nám vůbec nepovedl. V úvodních minutách jsme byli sice lepší, ale rychle obdržený gól s námi zamával. Od obdrženého gólu jsme se byli nervózní a hledali pevnou půdu pod nohama. I přesto, že jsme Lanžhot do větších šancích nepouštěli, tak musíme sportovně uznat, že náš soupeř měl velkou kvalitu a držení míče (69%-31%). Velkou ránu pro nás byl gól do šatny z penaltového kopu. Kdybychom měli shrnout náš zápas, tak třetí obdržený gól bude více než výmluvný. Na zápas musíme co nejrychleji zapomenout a snažit se výsledek a především naši hru napravit, a to už v sobotu v prvním domácím zápase proti Humpolci. Zápas má výkop v sobotu v 10:15 na našem přechodném hřišti v Brněnských Ivanovicích.  

clubs

TJ Sokol Lanžhot

3

clubs

TJ Tatran Bohunice

0

Úvodní kolo jarní části divize nám vůbec nevyšlo, když jsme v Lanžhotě prohráli 

statistiky

4 střely celkem 4
3 střely na bránu 1
14 fouly 19
4 rohy 1
3 ofsajdy 1
2 žluté karty 3
0 červené karty 0

Sestřih