Podlehli jsme Boskovicím

Poločas: 0:1          Rozhodčí: Holík - Kříž, Šmíd            Počet diváků: 80

Střelci: 34. Novák Jan

        

Bohunice: Kunický - Kotoun, Sus (69. Schneider), Král, Chlup - Krejčíř, Fila (75. Burdov), Bednář, Martínek, Petřík (75. Ullman) - Burčík

Boskovice: Bednář - Stara (79. Hlaváček), Dračka, Cichra, Preč, Muller, Závodný (83. Havelka), Novák (70. Daněk), Minx, Fadrný, Paděra

 

V sobotu se A-mužstvo utkalo se 3. týmem tabulky, FC Boskovicemi, se kterými jsme bohužel i podruhé v sezóně prohráli. V zápase jsme byli lepším mužstvem, ale selhávali jsme v zakončení. Byli jsme schopní si vtyvořit několik tutových šancí, které jsme však trestuhodně zahodili. Hosté nám dali lekci z produktivity, když svojí jedinou stoprocentní šanci proměnili. I když jsme prohráli tak i díky Kuřimi, která taktéž prohrála v Ivančicích, si držíme první místo v krajském přeboru s náskokem 4 bodů na Kuřim a Boskovice. Už v pátek nás čeká další těžké utkání, když v brněnském derby změříme síly s Dostou Bytrc. 

 
Hodnocení kapitána mužstva Marka Krále
Upřímně je velice těžké hodnotit toto utkání. Věděli jsme, že nás čeká velice těžké zápas a celý týden jsme se na něj připravovali. Jsme zklamání, protože výsledek neodpovídá průběhu utkání. My jsme udělali jednu chybu, kterou hosté dokázali potrestat. Naopak nám se dopředu dařilo si tvořit šance a standardní situace. Bohužel i kdybychom hráli dnes další poločas, tak ten gól nedáme. Někdy to tak prostě je a my se tím nesmíme nechat otrávit. Před námi je dalších 10 kol, které pevně věřím, že zvládneme.
clubs

TJ Tatran Bohunice

0

clubs

FK Boskovice

1

Ani na podruhé v sezóně jsme prohráli s Boskovicemi, ale díky ostatním výsledkům v krajském přeboru, si stále držíme čtyřbodový náskok v jeho čele. 

statistiky

16 střely celkem 3
3 střely na bránu 1
7 fouly 19
15 rohy 4
1 ofsajdy 1
0 žluté karty 3
0 červené karty 0

Sestřih