Ohlédnutí za rokem 2023

Rok 2023?⚽ Další fotbalový rok je za námi. Především bychom chtěli za celý fotbalový klub TJ Tatran Bohunice poděkovat všem Tatraňákům za podporu v uplynulém roce.
Rok 2023 byl pro nás velice úspěšný. Historický postup našeho A-týmu do MSFL, třetí nejvyšší soutěže v ČR a nejvyšší na Moravě. Postup našich žákovských kategorii do krajského přeboru, kdy kluci dokázali vyhrát soutěže mladších i starších žáků. Vybudování nové hybridní trávy u nás na Tatranu. To je jen stručný výčet toho nejlepšího, co se nám v uplynulém roce podařilo ??
Za další velké úspěchy považujeme pravidelnou a početnou reprezentaci našich hráčů napříč všemi kategoriemi jak za výběry Městského fotbalového svazu, tak i výběry Jihomoravského kraje ??
Pokud se podíváme na naše nejmenší, tedy kategorie přípravek, mimo mnoho skvělých výkonů se nám především daří přivádět stále více a více nových dětí, které u nás dělají své první fotbalové krůčky a získávají to nejdůležitější a tím je láska k fotbalu a sportu samotnému ⚽❤️Důkazem je i založení Coerver akademie přímo u nás na Tatranu, která slouží nejen pro rozvoj zejména našich nejmladších hráčů, ale rovněž se zde mají možnost dále vzdělávat naši trenéři ?‍?
Za další úspěch považujeme i postup naší kategorie U13 až do 3. kola Planeo Cupu. Kluci nechali za sebou mnoho kvalitních týmů hrajících žákovské ligy a chyběl jen krůček k postupu do celorepublikového finále ?.
Velmi důležité je také po mnoha letech založení kategorie mladšího dorostu, která je velmi důležitá pro přechod hráčů ze žákovských kategorií až do dospělého fotbalu ⚽.
Rok 2023 byl pro Tatran Bohunice výjimečný a my věříme, že na úspěchy navážeme i v roce 2024, na který se už moc těšíme a nemůžeme se dočkat dalších výzev a překážek, které stojí před námi ?
Rádi bychom tímto poděkovali všem našim příznivcům, hráčům, funkcionářům i trenérům za přízeň a podporu během celého roku a do roku 2024 jim popřáli mnoho štěstí ?lásky ?úspěchu a to nejen na fotbalové scéně? a hlavně zdraví, bez kterého to nejde ❤️.
MY JSME TATRAN!!! ❤️???