Odvážíme si body z Jihlavy

Poločas: 0:1          Rozhodčí: Soukupová Věra - Pavlas Jiří, Terber Ondřej        Počet diváků: 102

Střelci: 56. Fila Lukáš - 10. Šmerda Dominik, 50. Bednář David

 

Jihlava "B": Janota - Christodoulou, Mikuška, Fila L. (65. Jiroušek), Fila M., Miška, Jiřík, Bulička (79. Štancl), Křehlík, Trojan (79. Pekárek), Veselý

Bohunice: Kunický - Kotoun, Král, Krejčí, Martinek - Pavlíček (83. Kopáč), Řeřucha, Šmerda (80. Koreň), Bednář, Petřík (72. Ševčík) - Burčík (80. Kokorský)

 

A-mužstvo v sobotu zavítalo do Jihlavy, kde si připsalo důležité vítězství proti jejich B-týmu. Zodpovědný a bojovný výkon předvedli naši borci a zaslouženě si připisují vítězství. Jihlava měla kvalitu na míči, ale šance jsme si tvořili my. V zápase jsme si vytvořili hned několik tutových šancí, z toho jsme však proměnili pouze 2. Nejprve Šmerda, kdy šel z boku sám na brankáře, a pak Bednář přímo z rohového kopu to zakroutil do branky. Ve druhém poločase Jihlava snížila, ale my jsme poctivým bráněním udrželi náš náskok. Příští týden na Velký pátek sehrajeme zápas proti Bystřici.

 

František Schneider pro Deník rovnost:

„Psychicky nám pomohlo, že hned v naší první šanci se dokázal gólově prosadit Dominik Šmerda, další velké příležitosti však naši hráči už nedokázali proměnit. A znovu v začátku druhé půle jsme udeřili, David Bednář přímo z rohu poslal míč na zadní tyč, od níž se odrazil do sítě. Jihlavští stačili snížit a až do konce byli častěji na míči, v závěru nakopávali míče do naší šestnáctky, náš obranný blok i gólman Dominik Kunický však plně obstáli,“ netajil se radostí kouč Schneider.

 

clubs

FC Vysočina Jihlava "B"

1

clubs

TJ Tatran Bohunice

2

V sobotu A-mužstvo sehrálo duel s béčkem Jihlavy a odváží si všechny 3 body...

statistiky

7 střely celkem 19
3 střely na bránu 13
13 fouly 7
5 rohy 6
1 ofsajdy 5
3 žluté karty 1
0 červené karty 0

Sestřih