Naše cesta MOL Cupem končí

Poločas: 0:1          Rozhodčí: Zaoral - Lakomý, Pospíšil          Počet diváků: 450

Střelci: Sehnal, Doubravský - 2x Chukwudi, Votava, Machálek

Bohunice: Kunický - Bednář M. (46. Trtek), Suchý (55. Krejčí), Král, Kotun - Kokorský (76. Koreň), Krška (89. Řeřucha), Doubravský, Souček (98.Stambolidis), Ševčík (55. Martinek) - Sehnal

Kroměříž: Gergela – Oulehla, Stoklásek, Tiahlo (83. Zavadil), Vyhlíd - Goncalves (69. Dočkal), Machálek M. - Mlčoch (83. Surynek), Machálek T. (77. Kudela), Červenka (117. Fulnek) - Votava (69. Chukwudi)

Velkou pochvalu si zaslouží A-mužstvo za včerejší výkon v prvním kole MOL Cupu proti druholigové Kroměříži. I přesto, že z toho není postup, tak jsme předvedli velmi dobrý a bojovný výkon, až na hranici fyzických a morálních sil. V prvním poločase jsme poctivě bránili v bloku a až do samotného závěru prvního poločasu jsme hosty do ničeho nepustili. Poté jsme však dvakrát po sobě faulovali ve vápně, a čelili jsme tak dvěma pokutovým kopům. Hosté první z nich proměnili, ale druhou Formánek zneškodnil, a to včetně následné dorážky. Ve druhém poločase jsme to více otevřeli a začali se dostávat do šancí. Hosté sice zvýšili na 0:2, ale my jsme předvedli, co v nás je, a během 5 minut jsme srovnali na 2:2, a to zásluhou Sehnala a Doubravského. A tak se šlo do prodloužení, kde to bylo jednoduše řečeno na morál. Hosté měli více sil a jejich střídající hráči přinesli na hřiště kvalitu, což potvrdil střídající Chukwudi, který ve 102. minutě poslal hosty nejprve do vedení a pak ještě uzavřel skóre na konečných 2:4 po rychlém brejku do otevřené obrany v poslední 120. minutě. Byla to velmi cenná zkušenost, teď je ale potřeba zregenerovat a nabrat síly do sobotního duelu se Zlínskem. Na závěr bychom chtěli poděkovat fanouškům za jejich podporu a fandění v zápase!