Náročný víkendový program kategorie U11

V sobotu naši kluci odehráli přátelský zápas ve formátu 7+1 na umělé trávě v Tišnově. Přednost dostali z většiny kluci, kteří nejeli druhý den do Prahy, v týmu rovněž nastoupili 3 nováčci, pro které to byla premiéra v tomto žákovském formátu a stejně jako ostatní hráči si vedli velmi dobře. Kromě ospalejšího začátku jsme se celý zápas prezentovali naši hrou plnou individuálních průniků, vysoké pressingu a soupeře jsme většinu zápasu přehrávali. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu.

AFK Tišnov 2:8 Tatran Bohunice
Góly: Hanák 2, Pavlík 2, Žličař, Čipera, Kuzma, Věžník

 

V neděli nás čekal velmi náročný Triangl v Praze. Kromě druhého zápasu, kdy se nám nepodařilo zachytit úvod zápasu a nedokázali jsme se vyrovnat se skvělým pohybem a velkým důrazem velmi fotbalově i fyzicky vyspělého soupeře kluci odehráli parádní zápasy. Oběma soupeřům jsme se dokázali vyrovnat v individuální kvalitě s míčem a velké zlepšení bylo vidět i v rámci týmové souhry, které jsme věnovali během soustředění mnoho času. Pracovat však musíme i nadále na silové a pohybové stránce, které se již delší dobu věnujeme a jsou vidět velké pokroky, ovšem tyto týmy jsou v těchto aspektech ještě stále o kus dále. Na druhou stranu je nutné říci, že oba týmy patří u nás k elitě v rámci kategorie U11 a naše hra rozhodně snesla přísné měřítko. Na kluky jsme za předvedené výkony kromě druhého zápasu velmi pyšní!

Tatran Bohunice 5:2 Football Talent Academi Praha
Góly: Kejík 2, Žličař, Kočiš, Takáč

Tatran Bohunice 0:6 FK Dukla Praha

Tatran Bohunice 2:4 Football Talent Academi Praha
Góly: Čipera, Kejík

Tatran Bohunice 0:3 FK Dukla Praha

 

 

 

Kategorie U11 nejprve v sobotu sehrála přátelský zápas s Tišnovem a pak v neděli triangl s Duklou Praha a Football Talent Academi Praha.