Kategorie U11 sehrála v neděli dva zápasy

FC Zbrojovka Brno - Tatran Bohunice A 6:3 (2:1)
Góly - Kejík, Kozák, Prokop
 
První nedělní zápas odehráli naši kluci na Srbské proti Zbrojovce. Od začátku až do konce se díky výkonu obou týmu jednalo o skvělý a velmi pohledný zápas hraný ve výborném tempu.
Naším klukům se dařila kombinace a ještě více hra 1na1, ve které jsme byli velmi často úspěšní. I přes nepříznivý výsledek musím všechny kluky za výkon moc pochválit. S velmi kvalitním soupeřem jsme dokázali sehrát naprosto vyrovnané utkání. Důležitější než samotný výsledek je však pro nás dobře vypadající herní projev a individuální výkony našich hráčů, které byly na velmi vysoké úrovni.
 
 
Tatran Bohunice B - FC Slovan Brno 26:1 (16:0)
Góly - Pavlík 6, Andrei 6, Věžník 4, Čipera 4, Kozák 2, Pospíšil 2, Vaněk, Prchal
 
Ve druhem zápase jsme doma hostili Slovan a jednalo se o naprosto odlišný zápas. Abychom kluky donutili hrát ve větším tempu, domluvili jsme se soupeřem už od 5. minuty na stáhnutí 1 našeho hráče v poli. Kluci měli za úkol tlačit se zejména do situací 1na1 a zlepšovat tak obcházení a práci s míčem, což se po většinu zápasu dařilo. K vidění bylo i mnoho pěkných kombinací a kluci až na pár slabších pasáží zaslouží za výkony pochvalu. Některé individuální výkony mi udělaly opravdu velkou radost. Ocenit musím i bojovnost soupeře, který se i přes jednoznačných průběh nevzdával a bojoval až do samého konce.
 

První utkání sehrála se Zbrojovkou Brno a ve druhém utkání hostila Slovan Brno.