Historické postavení pro Bohunice

Poločas: 0:3          Rozhodčí: Kylar Roman - Krondráf Jan, Landsman David       Počet diváků: 100

Střelci: 7. a 43. Lacko Ivan, 16. Petřík David, 77. Ševčík Radim      ČK: 38. Soukal Patrik (HVB)

Havl. Brod: Soukal - Cakl, Fikar, Coufal, Dejl, Vrzal, Novák (78. Málek), Pavlík, Pabousek (39. Konrád), Pavlík (69. Pavlas), Dočkal (46. Hloušek)

Bohunice: Kunický - Martinek, Král, Řeřucha, Kotoun - Kokorský (69. Schneider), Bednář (69. Zeman, Lacko, Pavlíček (54. Ševčík), Petřík (54. Stambolidis) - Burčík (78. Vlach)

V posledním podzimním zápase proti Havlíčkovu Brodu jsme si připsali jednoznačné vítězství 0:4, jež zajistilo Tatranu historicky nejlepší postavení ve fotbalových soutěžích, když přezimujeme na 2. místě v Moravskoslezské divizi!! V zápase se utkaly dva týmy v rozdílném rozpoložení, Havlíčkův Brod, který měl pouze 8 bodů, ale dokázal remizovat 3 po sobě jdoucí utkání včetně duelu s Tasovicemi, proti našim borců, kteří si chtěli udržet svoji pozici v popředí tabulky. Do utkání jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli, když v 7. minutě Bednář vystihl rozehrávku hostů a přes rozběhnutého Petříka se míč dostal na hlavu Lacka, který nás poslal do brzkého vedení. Když se o 10 minut později trefil Petřík, tak na domácích bylo vidět, že to s nimi hodně otřáslo, čemuž nemohla ani červená karta pro domácího brankáře, který následně brutálně sestřelil Petříka. I přesto, že nám první poločasy na podzim moc nešli, tak ten v Havlíčkově Brodě se nám povedl náramně, což potvrdil i svým druhým gólem v utkání Lacko. Druhý poločas domácí spíše dohrávali, a my jsme si tak tvořili šance a jednu z nich proměnil Ševčík. Úspěšný závěr podzimu nám zajistil 2. místo v tabulce, klidnou zimní pauzu a hlavně dobrou výchozí pozici do jarních bojů, nejenom o tom však až v hodnocení podzimu, které pro vás připravujeme!

clubs

FC Slovan Havlíčkův Brod

0

clubs

TJ Tatran Bohunice

4

Vítězství v Havlíčkově Brodě zajistilo Tatranu historicky nejlepší postavení ve fotbalových soutěžích