Poločas: 0:1          Rozhodčí: Kunický

Střelci: 4. Fendrich Jakub, 56. Horbachenko Mykhailo, 71. Duroň Tomáš

Šlapanice: Matula - Heinz, Hudeček, Daněk, Marčík, Brož, Novák, Kvoch, Kalvoda, Urbánek, Vlach (Hradečný, Urbánek, Pilát, Kuš, Paseka, Haša)

Bohunice: Oros - Horbachenko, Rodák, Sekanina, Raus, Buček, Veleba, Duroň, Fendrich, Alrawi, Štuk (Skácel, Čtvrtník, Rozsypal, Gažík)

Dorost odehrál své první jarní mistrovské utkání ve Šlapanicích, jež bylo zároveň přímým soubojem o druhé místo. Utkání začalo pro nás skvěle, už ve 4. minutě po faulu v pokutovém území jsme kopali penaltu, kterou proměnil Fendrych. Potom hra trochu upadla, ale přesto jsme byli lepším týmem. Na 0:2 zvyšoval Hornachenko také z pokutového kopu, a to běžela už 56 minuta. Na konečných 0:3 pro naše dorostence, a to po pěkné akci a přihrávce Veleby upravil Tomáš Duroň. V utkání jsme si vypracovali další vyložené šance, ale bohužel jsme je někdy zbrkle nevyužili. Za čistému konto vzadu můžeme pochválit dobře chytajícího brankáře Orose a naše stopery. Příští zápas naši dorostenci odehrají proti Tatranu Kohoutovice.

V přímém souboji o druhé místo se dorost v prvním jarním kole postavil Šlapanicím...