Dorost porazil Pozořice/Viničné Šumice

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Rodinger            Počet diváků: 30

Střelci: 49., 89. Duroň Tomáš - 69. Kohout Jan

Bohunice/Kohoutovice: Vižďa - Haiduk, Rodák, Král, Vykydal, Buček, Alrawi, Duroň, Bauer, Pláteník, Růžička (Zelenka, Novák, Adámek)

Pozořice/Viničné Šumice: Prudký, Muselík, Jochman, Skřivánek, Ryšánek, Cabal, Kopijevský, Kohout, Fajstl, Galia, Blatný (Ryšánek)

 

Reportáž

Úvod zápasu byl hodně nervózní z obou stran a nabídl, spoustu nepřesných přihrávek a ztracených balónů. Do první větší šance se dostali hosté, kteří zahrozili v 8. minutě po akci z pravé strany a nastřelili tyč domácí branky. První domácí šanci nabídla až 24. minuta, když se dokázal uvolnit domácí Haiduk, ale je střelu zpoza vápna hostující brankář vychytal. Na další naši šanci jsme nemuseli dlouho čekat, když Tomáš Duroň bodlem vystřelil, ale hosty zachránil před obdrženým gólem ještě jejich brankář, který dokázal vytěsnit míč konečky prstů mimo tři tyče. Naopak vstup do druhé půle jsme měli výborná, když už v 49. minutě se prosadil Duroň. Krásná akce, když Růžička našel nalevo rozběhlého Zelenku, který pod sebe na malé vápno naservíroval míč Duroňovi, který se nemýlil. Vzápětí jsme mohli po rohovém kopu vstřelil další branku, ale odražený míč nikdo z našich borců do brány nedostal. V 69. minutě se skóre srovnalo, když domácí brankář fauloval ve vápně hostujícího útočníka a rozhodčí Rodinger neváhal a nařídil pokutový kop, který proměnil hostující Kohout. Když už na světelné tabuli svítila poslední minuta, tak se naši kluci dostali do přečíslení, které vyřešili náramně, a tak druhá branka Tomáše Duroně rozhodla o tom, že si vítězství a 3 body na konto připíše náš tým.

 

   

 

 

clubs

TJ Tatran Bohunice

2

clubs

Pozořice/Viničné Šumice

1

Dorost nastoupil proji spojenému družstvu Pozořic s Viničními Šumicemi. Zápas rozhodl dvěma brankami Tomáš Duroň, který si navíc svoji druhou branku nechal do poslední vteřiny utkání, a dorost si tak připisuje důležité vítězství. 

statistiky

19 střely celkem 8
10 střely na bránu 6
12 fouly 4
6 rohy 2
3 ofsajdy 1
2 žluté karty 0
0 červené karty 0