3 body z Ivančic

Poločas: 0:1          Rozhodčí: Paulík - Julínek, Kučera            Počet diváků: 170

Střelci: Slavík Milan (pen.), 75. Hložek Daniel - 17. Ševčík Radim (pen.), 49. Fila Tomáš, 55. Fila Tomáš

Ivančice: Pěgřím - Havlíček (59. Rajsigl), Dobrovodský (46. Císař), Šnyrch (59. Bořil), Hložek, Weinlich, Černý, Pekáč (73. Čermák), Slavík, Široký, Hledík

Bohunice: Kunický - Chlup, Krejčíř, Král, Kotoun - Fila (65. Ullmann), Lacko, Ševčík, Střeštík (79. Šplíchal), Petřík - Pavlíček

clubs

FC Ivančice

2

clubs

TJ Tatran Bohunice

3

Dnes jsme si odvezli 3 body z Ivančic, kde zatím byli domácí stoprocentní. Po poločase jsme z penalty vedli 0:1, když penaltu proměnil Radim Ševčík. Výborný vstup do druhého poločasu jsme korunovali 2 brankami Tomáše Fily. Bohužel a z naší strany to bylo vše, kdyz jsme polevili a domácí snížili na 2:3. To naši borci už ubránili, a my tak vezeme cenné vítězství.