3 body z Bystřice

Poločas: 1:2          Rozhodčí: Terber - Čampišová, Petrásek        Počet diváků: 90

Střelci: 19. Vařejka Tomáš - 11. Burčík Nikolas. 42. Kotoun Filip, 68. Bednář David

        

Bystřice: Veselý - Svoboda, Blaha, Feifer (75. Matocha), Vařejka (65. Padrtka), Prášil, Jiránek (46. Marvan), Adamec, Sklenář, Malý, Šmerda (86. Toman)

Bohunice: Kunický - Kotoun, Král, Krejčí, Řeřucha - Pavlíček, Rolinek (65. Kokorský), Lacko, Petřík (75. Stambolidis), Bednář (86. Fila) - Burčík (86. Vlach)

 

A-mužstvo v sobotu zavítalo na půdu posledního týmu soutěže, Bystřice. Čekal nás soupeř, který si chtěl po třech zápasech připsat body, a tak jsme věděli, že proto udělají maximum. I když to nebyl náš nejlepší zápas, tak si z Bystřice odvážíme důležité 3 body.

V zápase jsme šli brzo do vedení, když v 11. minutě míč na čáře udržel Dan Řeřucha, který přihrávkou našel úplně volného Burčíka, který se nemýlil. Naši hráči, jako kdyby po gólu vypadli z tempa, a vrátili tak domácí do hry. Hosté brzo snížili z pokutového kopu po faulu na Šmerdu, který je nyní na hostování právě v Bystřici. Hosté měli ještě jednu, dvě šance, ale tým podržel Dominik Kunický. Do poločasu jsme si však vedení vzali zpět, když se ve vápně nejlépe zorientoval Filip Kotoun, který prostřelil dva domácí hráče. Druhou půli jsme již hru kontrolovali a snažili se využít breakových situací. Po zaváhání domácího obránce mohl jít do samostatného úniku David Bednář, který se nemýlil, a pojistil tak naše vítězství.

Příští týden nás čeká jeden z vrcholů podzimu, když do Bohunic přijede velice ambiciózní soupeř z Lesné, TJ Start Brno. Výkop brněnského derby je v sobotu 3.9.2022 v 10:15 a my budeme hrozně vděční, když přijdete podpořit naše hráče v tomto těžkém utkání.

clubs

SK Bystřice n. P.

1

clubs

TJ Tatran Bohunice

3

Na půdě doposud poslední Bystřice nás čekal těžký zápas, který jsme zvládli, a připisujeme si tak 3 vítězství v sezóně.

statistiky

7 střely celkem 16
5 střely na bránu 8
14 fouly 17
6 rohy 3
2 ofsajdy 1
1 žluté karty 2
0 červené karty 0

Sestřih