2. poločas rozhodl duel s Krumvířem

Poločas: 0:0          Rozhodčí: Mrkvica - Kubec, Půček         Počet diváků: 100

Střelci: 62. Burčík Nikolas, 66. Burčík Nikolas, 68. Petřík David, 76. Burčík Nikolas

        

Bohunice: Kunický - Kotoun, Sus (83. Musil), Král, Krejčíř - Fila (55. Petřík), Schneider, Bednář, Burdov (80. Ševela), Martínek (66. Chlup) - Ullmann (55. Burčík)

Krumvíř: Doležel - Luskač, Mokrý, Borovička (72. Gloz), Kobylka, Drápal - Jankůj, Rozkydal (83. Húšek), Riedl, Košulič - Ondroušek

 

V sobotním duelu jsme přivítali mužstvo z Krumvíře. V zápase jsme se chtěli naladit vítěznou vlnu před klíčovým utkáním s Kuřimí. I přes pozměněnou sestavu, se nás bohužel v prvním poločase držela střelecká smůla z předchozích utkání, když jsme dvě tutové šance zahodili. Obrana společně s brankářem Kunickým držela hostující útok zkrátka, a tak jsme mohli trpělivě vyčkávat na naše šance. Zlom přišel se střídáním Burčíka s Petříkem, kteří utkání rozhodli. Nikolas Burčík si připsal dokonce hattrick a nasměřoval náš tým k vítězství 4:0. Pevně věříme, že pro náš tým střelecky bohatý druhý poločas nám pomůže v zápase jara v Kuřimi, který nás čeká v sobotu 30.5. od 10:15.

clubs

TJ Tatran Bohunice

4

clubs

SK Krumvíř

0

Hattrick Nikolase Burčíka ve druhém poločase rozhodl duel s Krumvířem. 

statistiky

13 střely celkem 7
7 střely na bránu 1
14 fouly 15
5 rohy 5
2 ofsajdy 1
5 žluté karty 2
0 červené karty 0

Sestřih