110km pro 3 body

Poločas: 2:2          Rozhodčí: Machorek - Krondráf, Švehla       Počet diváků: 250

Střelci: 19., 30. Svoboda Pavel, 87. Vlček Dominik - 61., 74. Ševčík Radim 24. Lacko Ivan, 44. Bednář David

Speřice: JMaďar - Jančík, Honzárek, Řezáč, Vlček, Soukup (65. Pech), Pohan (76. Eremiáš), Šíma, Svoboda, Marek (65. Fejt), Fukan

Bohunice: Kunický - Martinek, Král, Krejčí (46. Pavlíček), Řeřucha - Lacko (59. Rolinek), Bednář, Kokorský, Petřík (71. Stambolidis), Ševčík (84. Kotoun) - Burčík (84. Vlach)

A-mužstvo v neděli hrálo se Speřicemi a jsou z toho vydřené 3 body. Nedůraznost nás stála první obdržený gól, na který jsme odpověděli gólem Lacka z přímého volného kopu. Domácí šli znovu do vedení po sérii našich chyb, ale my jsme těsně před koncem prvního poločasu srovnali, kdy se po dlouhém autu a závaru prosadil Bednář. Ve druhé půli Radim Ševčík vypustil dvě krásné dalekonosné střely a my vedli 2:4. Domácí ještě ke konci snížili, ale to už na faktu, že si odvážíme 3 body nic nezměnilo. Příští týden přivítáme doma Ždírec!