Vítězství v Moravském Krumlově

Dnes A-mužstvo hrálo, na pro nás neoblíbeném hřišti, v Moravském Krumlově. Po zápasech s Mutěnicemi a Líšní, nás čekal relativně slabší soupeř, ale opak byl pravdou. I přes vedení 1:4, když góly vstřelily 2x Pavlíček, Král a Bednář, jsme přestali hrát a dovolili jsme Krumlovu srovnat. Ale během poslední patnáctiminutovky jsme dokazali ještě vstřelit dva góly, jmenovitě Král a Ševčík, a tak si z anglického týdne bereme 9 bodů. 

FC Mor. Krumlov

4

TJ Tatran Bohunice

6

Poločas: 1:3            Rozhodčí: Štipčák - Kunický, Šustr            Počet diváků: 125

Střelci Krumlov: 17., 63., 70. Bogner Patrik, 75. Zelníček

Střelci Bohunice: 29., 44. Pavlíček Martin, 31., 83. Král, 49. Bednář, 76. Ševčík 

Mor. Krumlov: Holík - Rozmahel (86. Adamík), Zelníček, Čaněk, Machotka, Bogner, Staněk (71. Žitka), Kocanda, Novák (77. Sobotka), Tuza, Jursa

Bohunice: Dang - Masařík, Král, Šplíchal, Musil (58. Ševčík) - Lacko, Bednář, Fiala, Petřík (88. Imramovský) - Burčík (90. Baghdasaryan ), Pavlíček

Statistiky

Gólový Sestřih

Omlouváme se, ale už originál videa neobsahoval zvuk

Psali o nás v Brněnském deníku

V naprosto odlišné situaci než Strážnice se nacházejí fotbalisté Tatranu Bohunice. Od začátku ročníku k nim každý přistupuje jako k favoritům krajského přeboru.

Na jeho vrchol se vyhoupli v uplynulém týdnu, o víkendu vyhráli 6:4 v divoké bitvě s odepisovaným Moravským Krumlovem. "Šlo pro nás už o třetí zápas za týden, vedli jsme 4:1 a trochu se uspokojili. Nakonec jsme vyhráli a plníme si dílčí cíle, které jsme si stanovili," řekl kapitán brněnského mužstva Marek Král.

Bohunice si o první místo řekly především důležitou vyhranou středeční partií s předcházejícím lídrem Líšní B, kterou ovládly 3:2. Za bukem číhá ještě další městský rival Sparta Brno, který je o čtyři body zpět s tím, že má zápas k dobru. "Tyto týmy teď pro nás představují hlavní konkurenty. Stačí prohrát jediný zápas a můžeme klesnout za ně. Krajský přebor je zkrátka hodně vyrovnaný. Navíc se ještě do boje o první místo klidně mohou přihlásit třeba Boskovice nebo Bosonohy," podotkl Král.

Roli favorita si nový lídr nejvyšší krajské soutěže snaží nepřipouštět. "Nemyslíme na ni. Nebavíme se vyloženě tak, že musíme vyhrát. Pro nás je důležité plnit si dílčí cíle, tedy především držet svou sérii bez proher a hrát dobrý fotbal, který baví. Pak se nám třeba povede přebor vyhrát," pronesl Král a dodal: "Důležité je, že kabina funguje a cítíme se dobře jako parta. Pohoda se projevuje třeba tak, že nepanikaříme, když se nám v zápase zrovna nedaří."