Vítězství s Rousínovem, aneb 25. zápas bez prohry v řadě

V sobotním pochmůrném počasí náš tým sehrál další domácí duel s Rousínovem. Někdy platí rčení, že body jsou body a my z toho duelu máme všechny tři, a to je podstatné. Zápas moc fotbalové krásy nenabídl, byl to spíše bojovný zápas, který byl rozhodnut po necelých 20 minutách, když branku vstřelil nejlepší střelec přeboru Nikolas Burčík a jeden z hostujících hráčů po brance vlastní. Před námi jsou poslední tři zápasy podzimní části a s jistotou můžeme říct, že máme nějtěžší los ze všech týmů na čele tabulky. V sobotu sehrajeme duel v Ivančicích, pak v sobotu doma brněnské derby s Bosonohami, a v úplném závěru nás čeká výjezd do Boskovic. Po remíze Sparty Brno s Moravskou Slavii máme náskok na čele tabulky už 5 bodů a saháme po nejlepším podzimu v historii Jihomoravského krajského přeboru.

TJ Tatran Bohunice

2

Tatran Rousínov

1

Poločas: 2:1             Rozhodčí: Malimánek - Chabiča, Krchňák              Diváků: 100

Branky: 4. Burčík, 17. vlastní (Rozehnal) - 9. (pen.) Lička                         ŽK: Šplíchal - Honek

Bohunice: Zach - Imramovský, Král, Šplíchal, Masařík (55. Musil) - Petřík (90. Janusis), Fiala, Bednář (90.+2. Němec), Lacko - Pavlíček (80. Ryšavý), Burčík (88. Ullman)

Rousínov: Laskaroglu - Janáček, Kameník, Rozehnal, Honek (86. Kostelka) - Táborský (85. Šlimar), Horváth (77. Zápotočný), Žoček (28. Novotný), Líznar, Bošek (46. Legner) - Lička

Statistiky

Sestřih

Hodnocení trenéra Píška pro Brněnský deník

"Byl to těžký zápas na těžkém terénu, nám chybělo víc pohybu, nebo jinak, oni se na tom pohybovali líp. Ale není možné každý zápas dávat pětku. Je potřeba zvládnout právě ta utkání, v nichž se tolik nedaří. Nám se to povedlo. Škoda, že jsme nedali šance, mohlo to být víc v klidu," komentoval výsledek trenér Bohunic Stanislav Píšek, který, coby rousínovský odchovanec, vedl Bohunice proti mateřském klubu podruhé a po jarní remíze slavil první vítězství.