Vítězné derby s Bosonohami

V sobotu naši borci sehráli svůj poslední domácí zápas této podzimní části, a to proti velice kvalitnímu brněnskému rivalovi, Bosonohám. V zápase, který byl spíše svázán taktikou, si fanoušci museli na branky počkat až do druhého poločasu. Po brankách Lacka a Bednáře jsme vedli už 2:0, ale na nic jiného než na snížení skóre se Bosonohy nezmohly, když se v 90. minutě prosadil Osladil. Bohunice si tak připisují velice důležité 3 body do tabulky a drží si tak 6 bodový náskok na druhé Boskovice, které budou zárověň naším posledním podzimní soupeřem.

Šlágr posledního kola má výkop v 10:00 v Boskovicích (odjezd autobusu v 8:00).

TJ Tatran Bohunice

2

FK SK Bosonohy

1

Poločas: 0:0           Rozhodčí: Bělák - Šidlo, Pecher              Počet diváků: 200

Střelci: 10. Král Marek, 49. Král Marek, 60. Ševčík Radim, 69. Ševčík Radim

Bohunice: Zach - Imramovský (82. Ryšavý) , Král, Pavlíček, Masařík - Schneider, Bednář, Lacko (90. Baghdasaryan), Fiala, Petřík - Burčík (67. Janusis)

Bosonohy: Maloň - Jankulár, Šíma, Dostálek, Pavliš, Makiš, Havlík (65. Moučka), Dohnal, Varga (46. Osladil),  Janíček, Burdov