TJ Tatran Rousínov

1

TJ Tatran Bohunice

2

Poločas: 1:2          Rozhodčí: Tichánek - Kordula, Horváth          Diváci: 260

Střelci: 30. Švancara - 5., 17. Švancara         ČK: 18. Buršík

Statistiky

Bohunice, ve vloženém 14. kole krajského přeboru, zavítaly na půdu Rousínova. Zápas, který na pohled nebyl až tak pohledný, ale někdy se říká účel světí prostředky a 3 body jsou doma a to se počítá. Oproti předcházejícím zápasům jsme měli výborný vstup do utkání a zásluhou Petra Švancary jsme v 17. minutě vedli 0:2. Dokonce ve 20. minutě, domácí Buršík viděl po dvou žlutých kartách, kartu červenou. Bohužel od tohoto momentu, jako kdybychom se uspokojili a přestali jsme hrát, čehož Rousínov využil a snížil na 1:2. Těsně před koncem první půle nám rozhodčí odepřeli gól pro domnělí ofsajd, což byla jediná kapka na jejich jinak výborném výkonu. Ve druhé půlce jsme se snažili držet míč a kontrolovat tak vývoj utkání, což se nám vesměs dařilo, i když to na fotbalové kráse vůbec nepřidalo. Jenom dva dny máme na regeneraci, jelikož už v sobotu zavítáme, v rámci prvního letošního brněnského debry na půdu Sparty Brno. Výkop je v 17:00 v Komárově.