Chtěli byste podpořit FOTBAL v Bohunicích?

Vážení sportovní přátelé, 

zvažovali jste někdy podporu Bohunického fotbalu, a zárověň byste chtěli aby vaše firma byla více vidět? Fungování tělovýchovných jednot a občanských sdružení je v dnešní době dosti složité, a proto je každá finanční pomoc od sponzorů a partnerů dalším velmi vítaným finančním zdrojem, který bude použit pro udržování a rozvíjení našeho areálu (např. vybudování nové umělé trávy) a pro práci s mládeží, která je pro nás tou nejdůležitejší součástí naší činnosti. Nadruhou stranu jsme schopni zařídit prezentaci vaši společnost prostřednictvím sportu v různých místech Jihomorvaského kraje. 

Dovolte nám nejprve ve stručnosti představit náš fotbalový oddíl. Fotbalový oddíl TJ Tatranu Bohunice byl založen v roce 1929, a má tak dlouholetou fotbalovou tradici. V novodobé éře patří náš tým dlouhodobě ke špičce Jihomoravského krajského přeboru, tj. 5. nejvyšší fotbalové soutěže, ve kterém jsou mimo jiné našimi soupeři týmy z Brna, a to celkem 6 a dále celky z ostatních jihomoravských okresů, jako například Boskovice, Rousínov, Kuřim či Ráječko. Naše fotbalová základna činí přes 180 členů od těch nejmenších dětí, přes žáky, dorostence až po muže, ve kterých hrají bývalí prvoligový hráči. 

Našim sponzorům můžeme nabídnout: 

  • zviditelnění na akcích pořádaných naším klubem 
  • umístění reklamy na našem hřišti, staré či nové hale
  • zviditelnění na webových stránkách klubu či facebookových stránkách
  • umístění reklamy na dresech popř. vycházkových soupravách

V případě zájmu a nebo jakéhokoliv dotazu prosím kontaktujte předsedu klubu p. Němce na telefonním čísle 547 213 396, prostřednictvím přiloženého kontaktního formuláře, či e-mailové adresy fotbalbohunice@seznam.cz.

Věříme, že se společně zasloužíme o další rozvoj našeho fotbalového klubu. Těšíme se na případnou spolupráci a touto cestou bychom Vás také chtěli pozvat na zápasy našich mužstev. 

Vedení TJ Tatranu Bohunice