TJ Tatran Bohunice

1

FC Soběšice

7

Rozhodčí: Ryba J.               Poločas: 1:0               ŽK: 27. Bartoněk, 57. Marek - 0

Střelci: 31. Božek - 63. Rožec, 64. Grošov, 67. Pospíšil, 74. Meluzín, 79., 84. Novotný, 86. Pelant

Bohunice: Prokop (46. Dydek) - Jurkovič (73. Navrátil), Marek, Bartoněk, Chlup, Janusis, Bauer, Hovězák, Sedlák, Procházka, Božek

Soběšice: Kyzlink - Malachata, Pelant, Bureš, Křenek (59. Meluzín), Pospíšil, Malý (74. Pirek), Grošov, Rožec (79. Bareš), Štalmach, Škrášek (42. Novotný)

Do Bohunic přijel v neděli dopoledne vedoucí tým I.A třídy dorostu Soběšice. První poločas moc fotbalové krásy nenabídl, hra se sice přelívala z jedné strany na druhou, ale vesměs díky dlouhým a zároveň i nepřesným nákopům. Žádný z týmů neměl v první půlce dominantnější pozici na hřišti a k vidění bylo jen pomálo šancí. První v uvozovkách vězší šanci měl náš dorost, když se snažil dotlačit za záda hostující brankáře míč, který mu předtím z ruk vypadl, ale bez úspěchu. Ve 30. minutě se však Bohunice už vedení ujaly, když využily akci z levé strany, sice až na potřetí, ale přesto míč do sítě dostaly, a to jmenovitě zásluhou Božka. V 32. minutě, vyslal dalekonosnou střelu Sedlák, ta však skončila těsně mimo levé tyče. Největší šance hostů přišla v 36. minutě, kdy propadl roh přes přední tyč a následně míč poskakoval po malém vápně, ale domácí obrana ho na poslední chvíli odkopla. V hostující kabině musel proběhnout pořádný fičák, jelikož to, co hosté předváděli rozhodně neodpovídalo jejich postavení na prvním místě tabulky. Za to druhá půle, to byl úplně jiný příběh, v podstatě na hřišti byl pouze hostující tým, který sedmi brankami rozhodl o svém vítězství. I když musíme brát v potas, že se našemu týmu zranil brankář a do druhé půle musel nastoupit hráč z pole, kterého však vůbec nepodrželi jeho spoluhráči a dalo by se říct, že skoro každé ohrožení branky skončilo gólem. V 63. minutě hosté srovnali, když domácí brankář (hráč z pole) vyrazil střelu pouze před sebe, a to tak nešťastně, že skončila na noze Rožece, který se do prázdné brány nemýlil. Ani né o minutu později, to bylo už 1:2, když se po centru z levé strany prosadil Grošov. V. 67. minutě kopali hosté penaltu po faulu na Štalmacha, kterou bez problémů proměnil Pospíšil. Na 1:4 respektive 1:5, po dvou akcí jak přes kopírák, tedy po centru z pravé strany se prosadil nejdříve Meluzín a následně Novotný. Novotný svým druhý gólem v utkání zvýšil už na 1:6, když využil přečíslení 3 na 2. Na konečných 1:7 zvýšil těsně před koncem Pelant, který tak zpečetil výsledek utkání. I přes nadějný výsledek po první půlce, bohužel však náš tým kompletně odpadl ve druhé části, a to už pak byla pro vedoucí Soběšice jednoduchá práce, které si tak v klidu došli pro vítězství. Náš dorost se v přístím kole představí na půdě týmu, TJ Malá Haná Knínice, a to 19.5. v 16:30.