Reportáž ze zápasu s Moravským Krumlovem

TJ Tatran Bohunice

2

FC Moravský Krumlov

1

Poločas: 2:0                                                  Rozhodčí: Chabiča - Špaček, Rosa

Střelci: 29., 32. Schneider - 48. Staněk       ŽK: Schneider, Král, Švancara - 0                   Diváci: 150

Reportáž

V sobotu nás čekal třetí zápas během jednoho týdne, ve kterém jsme si potřebovali napravit reputaci po remíze v Krumvíři a prohře s Bosonohami. Zápas, který měl podobný průběh jako ten středeční s Bosonohami, tedy drželi jsme více míč a snažili jsme se dobývat soupeřovu zataženou obranu. V prvním poločase byla hra kompletně v naší režii, soupeře jsme nepustili do žádné větší šance, naopak několik jsme si jich dokázali vytvořit, jen nám chyběla větší přesnost v zakončení, a tak jsme si museli pomoct standartními situacemi. Nejprve se prosadil z volného přímého kopu František Schneider a netrvalo to ani 5 minut a prosadil se znovu, když dorážel vyražený rohový kop. Vsutp do druhé půle se nám vůbec nepovedl, když jsme v jejím úvodu obdrželi laciný gól. Moravský Krumlov se pak osmělil a začal se víc tlačit do útoku. Bohužel se nám nepodařilo využít žádný brejk do otevřené hostující obrany, a málem tak přišel v samotném závěru trest. Hostující kapitán Zelníček však v posledních vteřinách neproměnil volný přímý kop zpoza velkého vápna a to i díky výbornému zákroku Danga, a proto jsme si mohli připsat důležité 3 body do poměrně vyrovnané tabulky.

V sobotu 22.9. nás čeká venkovní utkání ve Vojkovicích.