Poločas: 0:0               Střelci: 88. Růžička - 62. Ullmann

Rozhodčí: Vařacha, Laštůvka, Vinklárek             Diváci: 145

Mutěnice: Kratochvíla - Maršálek, Valíček (73. Lamáček), Vydařilý, Kupčík - Drápal (84. Růžička ), Bíza (73. Michna), Koplík, Weigl (80. Hanák), Maršálek - Koštuřík

Bohunice: Doležal - Musil, Král, Masařík, Čermák - Pavlík (86. Šembera), Lacko, Ullmann, Mach (88. Hanusek) - Burčík (65. Fiala), Švancara

Fauly: 17:10 (8:4)                 Žluté karty: Maršálek, Valíček - Čermák, Švancara, Masařík

Střely celkem: 10:13 (6:6) z toho na bránu: 3:6 (2:3)                Rohy: 6:9 (2:5)                Ofsajdy: 2:1

Reportáž

V neděli A-mužstvo vyjelo k zápasu k tradičnímu soupeři z Mutěnic. Kdo nedorazil mohl jenom litovat, protože k vidění byl fotbal na velice kvalitní úrovni, ve vysokém tempu a nahoru dolu. První půle, byla nesmírně vyrovnaná a na obou stranách měly navrh spíše defenzívy nad útočnými snahami.  Asi nejblíž brance na bohunické straně byl Ullmann v závěru první půle, když trefil po rohu pouze brankáře, a na straně Mutěnic to byla série střel, které zastavili bohuničtí hráči, když se vložili do střel domácích. S přibývajícími minutami druhého poločasu se začalo přitvrzovat na hřišti, a také bylo k vidění čím dál tím víc šancí, poté co se začaly se lehce otevírat okénka na obou stranách. Ve druhém poločase si lehkou optickou převahu dokázalo vytvořit naše mužstvo, které si také dokázalo vytvořit i o několik šancí a hlavně střel více, za což bylo odměněno v 62. minutě, když Ullmann propasíroval míč přes domácího brankáře.  Nesmíme však opomenout krásnou akci domácích po levé straně, která těsně předcházela naší brance, kterou jen těsně o pár centimetrů nezakončil hlavičkou ve vápně Košťuřík. Naši hráči, jako kdyby se trošku uspokojili vedením a lehce se zátahli, což se jim v samotném závěru vymystilo. Mutěnice vyrovnaly v 88. minutě, a to parodoxně první střelou v rámci druhého poločasu, a to poté, co přišel centr z pravé strany a z cela nehlídaný Růžička na dvakrát překonal Doležala. V samotném závěru měli ještě domácí výhodu nepřímého kopu uvnitř našeho velkého vápna, ale se svojí šancí bídně naložili, a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1. I přes lehkou převahu ve druhé půli, je konečný výsledek odpovídající celkovému průběhu utkání. V sobotu naši hráči přivítají doma v rámci brněnského derby Svratku Brno.

POZOR VÝKOP ZÁPASU JE UŽ V 10:15.