TJ START Brno

1

TJ Tatran Bohunice

1

Poločas: 1:0              Rozhodčí: Chabiča - Kocman, Knecht                Počet diváků: 145

Střelci: 44. Ryšavý - 78. Lacko           ČK: 58. Cupák D.

START Brno: Matiášek - Praks, Mašlej, Cupák D., Košík - Ryšavý, Matyska, Veselovský (89. Bím), Mica (91. Gaži) - Musil, Cupák V. (58. Švancara)

Bohunice: Zach - Musil, Šplíchal, Král, Masařík (66. Imramovský) - Sedlák (46. Pavlík), Schneider, Fiala, Lacko (91. Urbánek), Petřík - Burčík

Krátké ohlédnutí

Ve šlágru 20. kola náš tým zavítal na půdu brněnského rivala Startu. Už od prvních několika minut bylo zřejmé, že půjde o dost vyhrocené utkání, což se i potvrdilo, když rozhodčí Chabiča rozdal během utkání osm žlutých a jednu červenou kartu pro Cupáka za oplácení. Po většinu zápasu měl náš tým převahu, ale jenom zásluhou domácího brankáře a našeho trápení v zakončení jsme si z Lesné odvezli pouze bod. Už na Velký pátek od 10:15, A-mužstvo odehraje další domácí utkání, a to proti Krumvíři.